EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Snieglentės pirkimas

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST xkuza 26 Rgp 2011 21:13

Vidurvasari daug ieskojau slidziu ateinanciam sezonui. www.Boardshop.at turejo tai, ko neturejo niekas, ir turejo labai gerom kainom. Dabar net ju Sale puslapio nerandu, bet siulau paziuret kai sezonas artes, arba baigsis. Tokiu bombu jie sandeliuke turi uzsislepe, ir uz pigiai, kad zagtelt gali.

As skaitau, kad iranga perkiesi minimum penkmeciui. Anksciau pirkdavais desimtmeciui. Ka perki, pirk gera. Biudzetas neturetu riboti.

152-157cm tiks puikiai. Ilgesnes lentos - all mountain, kai carvint maziau norisi, trumpesnes - sidecut radiusu mazesniu, kas reiskia, kad lengviau sukinetis. Parko lentos turi tendencija but trumpesnem, bei minkstesnem. All mountain lentos nebuna tokios skystos kaip parko, tad i pabaiga dienos nevaziuoja kaip kokia banga per gubrius.

O jei biudzetas riboja - susirask koki komplekta pas vokiecius lentos/apkaustu uz 300euru, ir nesuk galvos. VIsi kazkada pradejo vazinetis jomis. Pirma ir vienintele, kai neturi su kuo palyginti, tai atrodo, kad taip ir turi ji vaziuot, ir vaziuoja gerai. As taip dariau, mano draugai taip dare, kai komplekto be 2000 negalejai nusipirkt. Pats pradejau su Light noname noname is xklubo vaziuot, 157, rods, sveriau 85, buvau 187. Jei svoris mazesnis, imti 152 lenta butu logiska.
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST andriush2o 08 Rgs 2011 09:59

Klausiu cia, gal patarsit...Reikia kaitavimui snieglentes, bet ir i kalnus lekciau slidinet.. Kiek suprantu reiktu XL apskaustu, lentos wide , kokios 156 ar trumpesnes?
Esu 194cm 85kg koja 45-46
(p.s ir kad pasokus lengvai neluztu, tai kad butu kuo minkstesne?)
Vartotojo avataras
andriush2o
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 26 Bal 2011 21:19
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST Surfhouse 09 Rgs 2011 11:17

andriush2o rašė:Klausiu cia, gal patarsit...Reikia kaitavimui snieglentes, bet ir i kalnus lekciau slidinet.. Kiek suprantu reiktu XL apskaustu, lentos wide , kokios 156 ar trumpesnes?
Esu 194cm 85kg koja 45-46
(p.s ir kad pasokus lengvai neluztu, tai kad butu kuo minkstesne?)



157 NOBILE SNOWKITING BOARD: http://www.surfhouse.lt/nobile-snowkitingo-lenta74309-1-237.html#apacia
PIRK IŠSIMOKĖTINAI BE JOKIO PABRANGIMO! Visas administravimo išlaidas padengiame mes.
SURFHOUSE
Rinktinės g. 55, Vilnius
Tel./faks. +370 5 27 36 100
http://www.surfhouse.lt
Surfhouse
 
Pranešimai: 554
Užsiregistravo: 30 Bir 2010 16:25
Burės numeris: 818

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST skorpiona5 22 Lap 2011 19:38

Nenoriu kurti naujos temos, bet turiu toki klausima, ir noreciau sulaukti pagalbos :)

ar man tiktu Flow Infinite lenta 162 cm ilgio, mano ugis 189cm svoris 76 kg ? turiu batus 45 ismiera, ar man reikia ieskoti wide lentos ar tiktu ir paprasta ?

Lentos Modification :

Length 1624
Running length 1210
Nose width 301
Waist width 256
Tail width 301
Stance width 639-479
Setback 15
skorpiona5
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 14 Lap 2010 22:00
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST xkuza 22 Lap 2011 20:49

Per ilga. Tu ieskai all mountain, 157 lentos, perzvelgi skelbimus, ka parduoda Lietuvoj.
Kad patart konkreciai, reiketu zinot:
1) kokia paskirtis. POW, all mountain, park, carving. Kad nustatyt lentos ilgi, tipa, rocker ar camber.
2) kokiais kampais statai kojas. Kad nustatyt, ar reik tau wide lentos, ar ne.
3) Apkaustai daznai daznai buna dvieju dydziu, tavo kojai XL. Kitu gali but dirzeliai trumpoki ar priekis bato per daug islist priekin. O turi but islinde vienodai.
Visai nepergyvenciau tavo vietoj, kiek islis batas prieki ar atgal. Jei nesugebi alkune paliest zemes darydamas posukius ant betonkes, tavo batai nelies ir nekabins zemes :]
O kai tai darysi, tau jau nebekils klausimu kokios lentos reik, nes zinosi ko nori, ir kokie tavo poreikiai.

Jei pasiruoses leist pinigus, tau vyrai bet kuriam shope patars, ka turi is savo repertuaro tinkamo tau. Komplektui nuolaida bent 10% padarys.
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST skorpiona5 23 Lap 2011 07:27

As ieskau tos vadinamos universalios lentos, all mountain freestyle, carving'ui nes i parkus man dar per anksti lysti :) noreciau kad butu camber lenta, su ja lengviau kantuoti kiek zinau... apkaustus irgi turiu xl, tik vat man idomu ar reikia wide lentos jeigu batas 45 ismieros, nes vienaip ar kitaip, mes visi tobulejam, o nusipirkti lenta kuria po sezono reiks keisti i kita nesinori, vien del to kad prades kabinti sniega su batais... bet kuriam shop'e as tikrai nepirksiu, viska siunciuos per interneta :) kaip jau minejau turiu nusipirkes flow batus 45 , apkaustus flow NXT-AT XL didzio, dabar ieskau lentos ;)
skorpiona5
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 14 Lap 2010 22:00
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST lifebeginsat7ms 24 Lap 2011 20:00

Turiu 44 ir 48 dydzio batus. 44 dydzio ~32 cm isores ilgis, o 48 dydzio ~33 cm. Ant 252 mm plocio lentos su 12 ir -12 laipsniu apkaustu tvirtinimo kampais sniego nekabina nei vieni, nei kiti. Bet ir alkunemis posukiuose sniego nelieciu, kaip auksciau kazkas rase. :D

Reiketu siaip pamastyti logiskai. Batas dedasi ant apkaustu, kurie pakankamai aukstai ji iskelia nuo lentos. Batas gali kabintis tik i kieta sniega, leda, zeme, o puriame sniege nekliuna net jei ir lieciasi. Viska susumavus, kad pasiekti ta kieta pagrinda su bato nosimi ar galu, reiketu laaaaabai uzguldyti ant posukio. Kazkaip nemaciau Lietuvos ir aplinkiniu saliu trasu salygomis taip daranciu. :) Arba dar gal ant labai stataus slaito stabdant gali kulnas atsiremti. Zodziu visa tai aktualu rimtuose klanuose kur rimti greiciai ir smarkiai uzguldoma ant posukiu.

p.s. ar tikrai carvinti ruosiesi, jeigu sakai parkui dar per anksti? :roll:
lifebeginsat7ms
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 11 Rgp 2010 18:29
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST skorpiona5 24 Lap 2011 23:03

Dekui uz info "lifebeginsat7ms" :) nu ruosiuos carvinti, o pradzia nuo to ir prasideda, reik ismokti normaliai ant lentos stoveti, o tada bus galima meginti lysti ir i parka spranda nusisukti :D
skorpiona5
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 14 Lap 2010 22:00
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST Balboa 25 Lap 2011 01:18

Siuo metu renkuosi Lenta apkaustus ir batus. Jau esu rades kelis variantus kaip Flow drifter; Flow Quantum, bet dvejoju ar man uztektu paprastos, midwide 249mm per viduri, nes nesioju 45-46 batu ismiera. Gal ka galetumete patarti siuo klausimu? Is anksto dekui
Balboa
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 21 Lap 2011 20:06
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST Balboa 25 Lap 2011 01:22

Dar noreciau prideti :) lentos kurias isvardinau ir ziuriu yra 157-160 ilgio. Mano ugis 188, svoris 92. Ar butu tinkama lenta pagal tokius duomenis, ir kokio dydzio apkaustai turetu buti 45-46 ismierai? XL ar dar tiktu ir L?
Balboa
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 21 Lap 2011 20:06
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST lifebeginsat7ms 26 Lap 2011 02:28

skorpionai, manau kad ne vienodai ta carvinga suprantame. :) As tai suprantu kaip leidimasi nuo rimtu kalnu su specialiai carvingui skirta lenta ir neiprastai pritvirtintais apkaustais. :D

Balboa, teoriskai esi ant ribos tarp wide ir midwide lentos. Gausi praktiskai isbandyti ir ziureti ar tikrai nekliuna pirstai. :) Apkaustai tiks L dydzio, bent jau is Burton EST, nes man net su 48 dydzio batais tinka. Gal kaskas ir kitokius matavimus naudoja ir jau XL reikes. Reikia skaityti rewiev. Lentos ilgis pagal svori neblogas, turetum tinkamai apkrauti.
lifebeginsat7ms
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 11 Rgp 2010 18:29
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST BK2012 18 Sau 2012 16:30

sveiki,

kokios idejos renkantis tarp 165 W ir 168 W universalia snieglente. Kuri butu idealiau turint +-92-95 kg prie 196 ugi. Idomi butu nuomone aukstaugiu.
Konsultantai rekomenduoja ir argumentuoja kitaip, vieni sako rinktis pagal svori, kiti pagal ugi, treti pagal stiliu, ketvirti pagal akcija ka jie parduoda :) Ka manot Jus ?
BK2012
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 17 Sau 2012 12:07
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST Andriiuss 18 Sau 2012 18:37

BK2012 rašė:sveiki,

kokios idejos renkantis tarp 165 W ir 168 W universalia snieglente. Kuri butu idealiau turint +-92-95 kg prie 196 ugi. Idomi butu nuomone aukstaugiu.
Konsultantai rekomenduoja ir argumentuoja kitaip, vieni sako rinktis pagal svori, kiti pagal ugi, treti pagal stiliu, ketvirti pagal akcija ka jie parduoda :) Ka manot Jus ?

Geriausiai issinuomoti pradziai ir pasiziuret, kuris variantas labiausiai tinka tau paciam..ir ar tau tikrai reikia wide snieglentes..?, kiek laiko zadi praleisti ir skirti snowboardingui. Pvz turiu 165 snieglente su kuria slidinejau ir ji nera wide, tai man jin tinka ir patinka. naudojau ja su 47 dydzio batais. esu mazesnis ~3cm uz tave ir lengvesnis ~10kg. ;)
Vartotojo avataras
Andriiuss
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 12 Vas 2011 15:29
Burės numeris: 777

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST BK2012 19 Sau 2012 10:55

sveikas,

47 ir mano koja. 30.5 cm. su snieglente 3 metai. ne placia lenta perdaug islenda kulnas ir pirstai su mano stovesena.
BK2012
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 17 Sau 2012 12:07
Burės numeris: 0

Re: Snieglentės pirkimas

UNREAD_POST Edwa222 22 Sau 2012 12:33

sveiki,
noriu paklaust del fastec tipo apkaustu. dabar winnersporte ispardavimas, vokieciu firmos Voelkl 300lt. man kaip naujokui, mechanizmas atrodo nepatikimas, kaip yra is tikruju? ir i ka atkreipt demesi pirmausia perkant batus ?
Edwa222
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 20 Sau 2012 13:30
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


cron
Prisijungimas nariams