EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Greito uzsegimo apkaustai

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST elduffster 18 Gru 2011 13:23

Sveiki, noriu pigiu apkaustu su fastec, sau leist galiu ~ 350lt. Pasirinkimo kaip ir iskart nebelieka.

kolkas mastau ties siais:

FLOW PRO S FR

http://ecx.images-amazon.com/images/I/4 ... SS500_.jpg

AR

SP fastec smu

http://content.fluofun.com/photos/guide ... /58310.jpg

Gal teko susidurti su vienais ar kitais, ka rinktis, gal kokiu keiksmu girdeti, o gal kokiu pasiulymu turite ? Aciu
elduffster
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 17 Gru 2011 22:56
Burės numeris: 0

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST ELIKK 18 Gru 2011 16:04

tikriausiai apie maniskius, tuos Flow:)
Iskart ilipau i flow ir buvo super, kai greit isimauni, kai dar pas mus kalnai tokie 'dideli'. Pro S FR nesulauzomi :D . Siais metais pasiemiau SP United Brotherhood su Fastec, nes norejau, kad isisegtu greit, nereiktu tratint :)) (nieko pries tokius neturiu, bet kolkas dar ne man jie). Kas sako, kad priekis kilojasi, tai visiska nesamone, laiko jie puikiai. Kadangi megstu kokybiskus ir taip atrodancius daiktus ir turint Brotherhood, tai tavo parodyti antrieji atrodo labai piguva. Vien plastmase, ypac ant sonines sagties, ten norint stipriau uzverzt tenka ir jegos panaudot segant, mano galva ten reikia aliuminio, kad tvirciau butu. Is kitos puses, jei butu blogai, negamintu. Jei kaina vienoda butu Flow Pro S FR ir Brotherhood, pagal kokybe butu sunku pasirinkti. Lyginant nurodytus, greiciausiai paimciau Flow.
Stengiausi nesaliskai, o kaip gavosi nezinau :)
ELIKK
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 19 Rgp 2009 13:03

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST elduffster 18 Gru 2011 17:39

Na man svarbi ir idomi kiekvieno nuomone bei patarimai :)
elduffster
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 17 Gru 2011 22:56
Burės numeris: 0

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST inkiliuks 22 Gru 2011 23:38

nekuriant naujos temos, apie greito uzsegimo apkaustus. Kur butu galima nusipirkt FLOW nugarele ?

Paveikslėlis
inkiliuks
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 07 Lap 2011 22:21
Burės numeris: 0

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST giedrius555 23 Gru 2011 09:41

Nugarele galite isigyti X-PRO parduotuvėse, jei vietoje neturės tai užsakys.
inkiliuks rašė:nekuriant naujos temos, apie greito uzsegimo apkaustus. Kur butu galima nusipirkt FLOW nugarele ?

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
giedrius555
 
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 16 Lie 2008 13:57

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST elduffster 07 Sau 2012 14:44

Vis dar reikia patarimu, pagalbos renkantis apkaustus. Na as vis dar neturiu nauju apkaustu :) Isbandziau tuos piguolius "SP fastec smu" ir iskart supratau, kad apkaustam kokiu 500-650 lt nebegaila :D nors suma ir nedidele, bet pasirinkimo padaugejo. Zvalgausi tarp flow ir sp apkaustu. Flow nera teke isbandyti apkaustu, tai cia ir didziausias mano galvos skausmas yra besirenkant apkaustus.

Gal galite patirtimi pasidalinti kuo vieni geresni, blogesni, kokie pliusai minusai butu, kokius patys naudojate, o gal ir linku ka siulytumet pirkti numestumet :)

Nes vieni stumia ant SP apkaustu, kad tas greitas uzsegimas visai negreitas, blogai verzia. Kiti ant flow, kad sniego prilenda, pasidalinkite, bet kokia patirtimi.


Ir te greiciau sniegas apkloja musu zeme :!:

Aciu uz jusu mintis
elduffster
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 17 Gru 2011 22:56
Burės numeris: 0

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST wincentas 07 Sau 2012 15:11

Sveikas,

Pats naudoju Flow Quatro SE apkaustus ir esu patenkintas ir negalvoju keist i kitus. Man asmeniskai nekyla jokiu problemu su ilipu i apkaustus kaip kiti sneka kad ant stataus kalno sunku isilipti, nereikia nei ten sest ar atsiklaupt kuo puikiausiai uzsidedu atsistojes. O del sniego prilindimo,tai reikia normaliai atsireguliuoti ir niekur ten joks sniegas neprilis. SP nesu naudojes tai nelabai ka galiu pasakyt.
O del pirkimo tai jei nori su garantijom tai varai i X-Pro ir perki, o jei nori pigiau ir be garantiju tai gali pasizet cia viewtopic.php?f=34&t=29739 pardavejas patikimas.
wincentas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 16 Vas 2010 23:19

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST matasius 08 Sau 2012 20:16

Turiu SP united CORE apkaustus. Pats pirkausi kaip optimaliausia varianta, tikrai nesigailiu, priekis nesikilnoja tikrai, patogumas nerealus fastech. Core atrode daug patikimiau uz flow apkaustus, plasmase ir nemazai aliuminio buvo tiesiog malonesni rankai, :)
matasius
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 02 Lap 2011 17:09
Burės numeris: 0

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST elduffster 01 Vas 2012 23:02

SP united CORE visgi po ilgu galvoju pasirinkti buvo, pries pora savaiciu nusipirkau. Na pasaka. Nors man asmeniskai jie netvirtai atrodo, bet kolkas dziaugiuosi apkaustais :) Sniego tik norisi daugiau, o ne tokio minuso :)
elduffster
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 17 Gru 2011 22:56
Burės numeris: 0

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST skorpiona5 02 Vas 2012 23:10

Pas manes Flow NXT-AT 2012m. tai galiu pasakyti, kad jie tvirti, patogus, visi ziuri su pavydu kai as uzkiles ant kalno per kelias sekundes jau nuo jo leidziuosi, kai tuo tarpu kiti su iprastais apkaustais viena akim ziuri kaip as leidziuos nuo kalno, o su kita megina susireguluoti apkaustus :D :lol:
skorpiona5
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 14 Lap 2010 22:00
Burės numeris: 0

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST Mantas99 02 Vas 2012 23:36

elduffster rašė:SP united CORE visgi po ilgu galvoju pasirinkti buvo, pries pora savaiciu nusipirkau. Na pasaka. Nors man asmeniskai jie netvirtai atrodo, bet kolkas dziaugiuosi apkaustais :) Sniego tik norisi daugiau, o ne tokio minuso :)


Sveikas,

ilgai rinkaisi, tai prasau paaiskink kas leme tavo apsisprendima isigyti butent sio gamintojo apkaustus?
Lenktynės yra gyvenimas, viskas kas vyksta prieš ir po jų, yra tik laukimas.
Mantas99
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 27 Spa 2004 11:52
Miestas: Kaunas

Re: Greito uzsegimo apkaustai

UNREAD_POST elduffster 04 Vas 2012 11:45

Is tiesu, tai mano pasirinkima leme iskrites sniegas ir kad SP man patogiau uzsisegti buvo :)

Kodel SP

1. Nes SP lengvesni buvo nei flow, kuriuos ziurinejau.
2. Patogiau uzsisegti SP.


Kodel Flow

1. Tvirciau ir kokybiskiau atrode.
2. Man spalvos itakos neturejo, bet FLOW turi ispudingesni spalvu pasirinkima.

Isbandziau po pora rusiu SP ir FLow apkaustu. Kainas ziurejau nuo 350-500 kazkur.
elduffster
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 17 Gru 2011 22:56
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams