EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Mano pirmas Snowboardas

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Mano pirmas Snowboardas

UNREAD_POST Wiliusas 11 Gru 2012 03:44

Sveiki visi,
pribrando laikas nusipirkti pirma lenta, esu naujokas ir slidinejau vos kelis kartus, bet uzkabino mane slidinejimas...
po ilgu ieskojimu apsistojau ties viena lenta, tik nzn del ilgio, nes pvz kituose forumuose daug raso, kad trumpesne geriau imt. tarkim mano ugiui kad ir 159W, o pagal visas lenteles man reik ~163W

mano duomenis:
189CM
100KG
batai 46



Taigi variantai tokie:
159w K2 Brigade snieglente su mach apkaustais
163w K2 Brigade snieglente su mach apkaustais

Brigade pasirinkau, nes ja labai daug kur pataria kaip naujokams, nes gerai valdoma ir pan. Ko man ir reik :)

gal kas pasakys? ar tikrai man reik ilgos lentos? ar normalu ir patogu bus ant mazesnes? ji turetu but manevringesne ir patogesne kaip naukokui. Ar imt didesne, nes mazesne bus klaida? Mano visas ciuozinejimas bus, Druskininkai ar kazkokios kitos trasos LT, ir karta i metus i kalnus vaizinesiu. Prancuzija, Austrija ir pan.zodziu paprastas leidimasis nuo kalnu. be vipindronu :)


labai laukiu ats :)
Wiliusas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 10 Gru 2012 00:27
Burės numeris: 0

Re: Mano pirmas Snowboardas

UNREAD_POST keezhas 11 Gru 2012 11:55

Mano svoris/ugis lygiai tokie patys kaip ir tavo, tik peda sukisu i 44.5 dydzo batus.

Jau keleta metu vazineju su K2 Format 162w. Is pradziu teko siek tiek pakovoti su tuo plociu, bet pripratus buvo gan malonu ir greitai vaziuojant, ir sukinejantis vietoj. Bet visgi pritariu bendrai nuomonei - jei tik gali, nepirk wide'o.

Kaip pradedanciajam reikes nemazai pavargt kol suprasi kaip priverst klausyt lenta - o platesnes lentos dazniausiai nori vaziuoti sau ir neklausyt vairuotojo. Budamas tavo vietoj bandyciau suspaust koja i 45 dydzio batus ir pirkt 162/4 normalaus plocio lenta. Jeigu galiausiai nebutu jokiu tinkamu mazesniu batu, pirkciau 158w - tada galbut bent siek tiek lengviau valdyt ja butu.
keezhas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 16 Lie 2012 14:47
Burės numeris: 0

Re: Mano pirmas Snowboardas

UNREAD_POST krruk 11 Gru 2012 12:51

Sveikas,

Tarp 159W ir 163W pradėdamas mokytis skirtumo nepajausi. Nes tiesiog nesuprasi kur kalta lenta, o kur Tu pats ir kas būtų jeigu būtų kitaip :)
Pagal Tavo "parametrus" aš imčiau tai ką siūlo gamintojas - 163W. Ypač jei perki ne 1 sezonui.

Čiuožt išmoksi ir su 159W ir su 163W. Pagal gamintojo rekomendacijas jos abi tinka (tiesa, 159W ties viršutine svorio riba). Pramokus vistiek norėsis pabandyt kitokias lentas, skirtingas čiuožimo technikas ar tuos pačius "vipindronus" ir tik bandydamas ir kaitaliodamas laikui bėgant pradėsi suprast kas tau pačiam tinka ir patinka. Nėr čia vienos tiesos. Arba tiksliau tėra viena tiesa - Tavo :)

Sėkmės
Audrius K (749)
krruk
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 19 Gru 2005 13:08
Miestas: Vilnius

Re: Mano pirmas Snowboardas

UNREAD_POST Wiliusas 11 Gru 2012 20:29

Aciu uz patarimus !

daugiau nuomoniu?
Wiliusas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 10 Gru 2012 00:27
Burės numeris: 0

Re: Mano pirmas Snowboardas

UNREAD_POST Wiliusas 12 Gru 2012 00:10

Aciu uz patarimus.

Noretusi daugiau komentaru?

Va pvz paziurejau, kad ta K2 Bridgade lenta jei ne Wide tai flex-5, o jei jau Wide iskart flex- 7 :( kas pasunkina mokymasi
Wiliusas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 10 Gru 2012 00:27
Burės numeris: 0

Re: Mano pirmas Snowboardas

UNREAD_POST Wiliusas 12 Gru 2012 19:47

Taigi, galiausiai pasikonsultaves su keleta patyrusiu slidinetoju. Pasiemiau

K2 Bigade 12/13 159W + Drake king 12/13. pagal lenteles gal ir reik man ~162cm Wide lentos.

Bet nevisada reik tik i lenteles ziuret. isbandysiu pasakysiu...

Ir pats dabar galvoju, kad man mokintis ir dziaugtis slidinejimu su mazesne bus kiek geriau, o ji puikiai tiks viskam ! Keltuve lengviau, manevruot lengviau, ismokt lengviau....
Wiliusas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 10 Gru 2012 00:27
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


cron
Prisijungimas nariams