EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kokia Freestyle lenta pasirinkt

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Kokia Freestyle lenta pasirinkt

UNREAD_POST Gintasg 26 Vas 2013 13:37

Sveiki,

esu "nusitaikes" i academy propaganda reverce camber. Nesu jib'eris bet man patiko jos minkstumas, todel galvoju box'ais ir mazais kickeriais mokintis "jodinet".
Gal kam teko ismegint ? Ieskau lentos su kuria butu smagu mokintis parke ir kuri nebutu vienam sezonui. Gal turit kokiu pasiulymu/alternatyvu?
Dekoju uz sugaizta laika.

Regards :)
Gintasg
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 17 Lap 2012 00:04
Burės numeris: 0

Re: Kokia Freestyle lenta pasirinkt

UNREAD_POST looking4snow 26 Vas 2013 23:21

Pagal tai kam naudosi, is minkstu siulau Signal Park Flat 2012 metu. Ir apkaustus atitinkamus pasirink. Pvz., Flux RK30. As tai suporavau su 2012 metu Malavita ReFlex, nes pastarieji kiek labiau sugeria smugius is aukstai nusiledziant. Nezinau kuo be grafikos skiriasi siu metu modelis, todel ir rekomenduoju praejusio sezono lenta. Patikek, ji tau patiks. Tiesa, ten grynas flatas. Bet reverse camber jau tokios gan specifines lentos, ypac, jeigu taikaisi i minksta. O mano rekomenduojama galesi ir i Alpes pasiimti, ir 100 proc. visus imanomus dalykus parke nuveikti.
looking4snow
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 02 Kov 2012 16:45
Burės numeris: 0

Re: Kokia Freestyle lenta pasirinkt

UNREAD_POST Gintasg 27 Vas 2013 01:12

Na manau kad Signal Park Flat tikrai per minksta bent jau kiek paziurejau review. Del apkaustu, pokolkas pasitenkinsiu is dvieju turimu. Dekui uz patarima bet manau propaganda labiau man tinka nei signal park flat. Cheers
Gintasg
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 17 Lap 2012 00:04
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Prisijungimas nariams