EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Del LibTech Skate Banana?

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST DzO 30 Spa 2013 23:54

Sveiki gal kas turit kokiu pazystamu ar kokiu nuolaidu is kur butu galim nupirkt Lib tech skate Banana 162W 2014 ?
http://www.blue-tomato.com/en-GB/produc ... ack=hXNCyQ

buciau labai dekingas uz pagalba :D
DzO
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Sau 2010 18:16

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST xkuza 31 Spa 2013 01:28

Kiba sveri 120kg, ar grynai powderiui lenta imi? Pats nepopuliariausias dydis pasauly po 167. Tokia ciuju gautum po sezono uz kapeikas, tik, kad nelabai kas uzsakineja, kad liktu stoke:))
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST DzO 31 Spa 2013 12:21

xkuza rašė:Kiba sveri 120kg, ar grynai powderiui lenta imi? Pats nepopuliariausias dydis pasauly po 167. Tokia ciuju gautum po sezono uz kapeikas, tik, kad nelabai kas uzsakineja, kad liktu stoke:))

Sveriu as 90-95 kg. ugis 192... tai va del savo tokiu parametru ir abejoju kas man tinkamiausia....
DzO
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Sau 2010 18:16

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST Gedas LTU76 31 Spa 2013 12:45

DzO rašė:Sveiki gal kas turit kokiu pazystamu ar kokiu nuolaidu is kur butu galim nupirkt Lib tech skate Banana 162W 2014 ?
http://www.blue-tomato.com/en-GB/produc ... ack=hXNCyQ

buciau labai dekingas uz pagalba :D


Nuolaidom dar ne tas sezonas. Jos prasidės po Naujų metų, arba kai liks labai mažas nepopuliarių dydžių likutis. Šios lentos kaina šiam laikotarpiui su pristatymu į Lietuvą yra 479 Eurai.

Gero sniego
Gediminas
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST waiduoklis 31 Spa 2013 12:58

Tai uz ~ 479 eurus ir cia tokia gali pasiimti
http://xpro.lt/eshop/snieglentes/1210-2 ... a-btx.html
Vartotojo avataras
waiduoklis
 
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 19 Spa 2007 12:04
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST DzO 31 Spa 2013 15:28

waiduoklis rašė:Tai uz ~ 479 eurus ir cia tokia gali pasiimti
http://xpro.lt/eshop/snieglentes/1210-2 ... a-btx.html

O kaip su Xpro nuolaidom ? Gal kas turit kokiu? :) p.s. mano ugiui ir svoriui kur rasiau kokio ilgio optimaliausia butu imt?
DzO
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Sau 2010 18:16

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST eimis 04 Lap 2013 13:40

Xpro su OMNI ID berods 10% nuolaida duoda. Vienaip ar kitaip graziai pakalbejes beveik visose parduotuvese gali gauti nuolaida:)
Vartotojo avataras
eimis
 
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 31 Spa 2008 13:39
Burės numeris: 0

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST kosmoz 25 Lap 2013 21:45

Du kartus pirkęs iš www.freshfarm.it , kartą pirkau iš www.warehouse-one.de , tai viskas puikiai, panašu, kad šiemet dar spėsiu išbandyt ir www.snowboard-one.com

Kokia tavo koja, kad wide lentas žiūrinėji? Dažnas gamintojas dydžių lentelėje gerai parašęs būna tiek rekomenduojamą svorį, tiek batų dydį, tinkantį konkrečiai lentai, tik pas K2 pastebėjau, kad regular pločio lentoms dažnai ties 43 dydžio batais baigia pasiūlymus, o didesnėms kojom duoda wide, kas yra absoliuti nesąmonė. Kiti gamintojai tam pačiam lentos pločiui iki 45 išmieros duoda, kai K2 tokiai kojai jau wide siūlo.

www.evo.com praktiškai visas lentas surasi, tuo pačiu ir visų lentų dydžių lenteles.
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST Ziemosportas 28 Gru 2013 17:06

Siaip nemanau, kad reikia tokios dideles lentos. Kad lenta reikia rinktis pagal ugi (t.y. iki smakro), tai yra visiskas mitas, nes svarbiausia yra svoris ir vaziavimo stilius. Tokios ilgos reiktu nebent kazkokioms didelems ir ypatingoms powderio pusnims paciam esant 2 m ir daugiau ugio, bet jei domina tik toks vazinejimas, tai vargu ar reikalinga butent Skate Banana siam tikslui. O siaip Lib Tech nurodo: Skate banana 156 cm nuo 75 kg tinka visiems (flex rating 5).

Mano kojos 45 dydis, visiskai tinka su sia lenta 156 cm REGULAR, apkaustu dydis XL. Jokio nepatogumo vaziuojant ar per daug issikisusiu batu.

Jei domina, parduodu Skate Banana 156 cm, 2013 metu modelis.. Skelbimas: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/sniegle ... 30607.html
Ziemosportas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 18 Sau 2012 14:02
Burės numeris: 0

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST Vaikis2006 31 Gru 2013 11:04

Ziemosportas rašė:Siaip nemanau, kad reikia tokios dideles lentos. Kad lenta reikia rinktis pagal ugi (t.y. iki smakro), tai yra visiskas mitas, nes svarbiausia yra svoris ir vaziavimo stilius. Tokios ilgos reiktu nebent kazkokioms didelems ir ypatingoms powderio pusnims paciam esant 2 m ir daugiau ugio, bet jei domina tik toks vazinejimas, tai vargu ar reikalinga butent Skate Banana siam tikslui. O siaip Lib Tech nurodo: Skate banana 156 cm nuo 75 kg tinka visiems (flex rating 5).

Mano kojos 45 dydis, visiskai tinka su sia lenta 156 cm REGULAR, apkaustu dydis XL. Jokio nepatogumo vaziuojant ar per daug issikisusiu batu.

Jei domina, parduodu Skate Banana 156 cm, 2013 metu modelis.. Skelbimas: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/sniegle ... 30607.html


geras modelis ;)
Paskutinį kartą redagavo Vaikis2006 02 Sau 2014 19:53. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vaikis2006
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 14 Sau 2011 20:07
Burės numeris: 0

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST kosmoz 01 Sau 2014 19:55

nu jau 95kg diedui 156 lentą, čia nebent parke, ir tai per maža :D Aš pats 82-84 kg 159cm lentą pasiėmiau ir patogu, trumpesnės nesinori. Tik nemanau, kad wide reikalinga šiuo atveju.
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST looking4snow 02 Sau 2014 00:29

kosmoz, o is kur zinai, kad trumpesne nebutu geriau? Nors aisku daug lemia ipratimas. Bet pvz. as prisiziurejes tu internetiniu lenteliu, kokio ilgio rinktis lenta, pirmaja isigijau 155 ir dar kieta... Nu ir atvazinejau su ja ant LT LV kalvu ir parkuose ir ten viska ka reikia pradinukui ismokau. O bet taciau, po to, kai jau susipratau ko noriu, isigijau 152 minksta lenta, su kuria dabar ir parke viskas daug lengviau, ir kalnuose gerai jauciuosi lekdamas su vejeliu (~65 km/val). :D Aisku su kietesne ir pora cm ilgesne dar greiciau galeciau ciuozti, bet ar to reikia? Man ne. O galima tik isivaizduoti ant kiek lengviau butu buve mokytis su dabar turima lenta vietoje tos 3 cm ilgesnes ir kietesnes. Nera LT ir LV tokiu trasu, kad reiketu kietos ilgos lentos. Geriau smagintis su minkstesne ir, proto ribose, kiek imanoma trumpesne. p.s. sveriu 75 kg.
looking4snow
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 02 Kov 2012 16:45
Burės numeris: 0

Re: Del LibTech Skate Banana?

UNREAD_POST kosmoz 02 Sau 2014 20:52

pagal mano lentos svorio rekomendacijas esu vos ne maximuma jos pasiekes, iki 85 kg maniske lenta rekomenduoja, mazesne ismiera jau virsiju su savo svoriu. Cia pirma. Kitas dalykas, kruva skirtingu lentos dydzio kalkuliatoriu internete isbandziau, kur pagal ugi svori sugebejimo lygi, stiliu ir kojos ismiera susiradau, kas man tinka. Pridesiu dar, kad turejau, iki sulauziau, 156 gan minksta lenta ir savaite su 153 cm kalnuose praleidau, jei 156 buvo dar puse velnio, tai 153 buvo bauda, aisku sukaupes drasa isibegedavau iki 75 (cia max o ne vidutinis greitis) su nenuvaskuota ir jau kojos drebejo, nes jauti, kad lenta nestabiliai eina ir vibruoja, tai nors visi savamoksliai snieglentininkai draugai man siule trumpint lenta, neklausiau ju ir esu patenkintas. Na ir finalui, broliui su analogisku svoriu isiuliau 159 cm lenta, tik labiau i parka orientuota, isbandziau ir ja, tai kaip ir buvo galima tiketis, minkstesne kurkas zaismingesne, bet saviske neatsidziaugiu, druskuose tuos visus latvius slidininkus padedu ant greicio, laukiu kalnu, bet jau spejau isitikint, kad lenta ziauriai man tinka pagal stiliu - greitis, carvingas ir tramplynai, o ne jibinimas, pressing/butterint ir raila.i
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Prisijungimas nariams