EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kada geriau pirkti

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Kada geriau pirkti

UNREAD_POST Zygann 12 Vas 2015 11:50

Sveiki,
Kada pigiausiai galima nusipirkti slidinejimo inventoriu Lietuvoj? Ir ar zinot parduotuves.
Vienintele gera vieta kol kas buvo sportland, turejo dideles nuolaidas, ir tai ne Lietuvoj o Rygoj.
Zygann
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 08 Lie 2011 12:54
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST kosmoz 12 Vas 2015 14:54

Lietuvoje gero laiko nebūna, nes net per didžiausius išpardavimus, kai renkiesi iš likučių, kainos nebūna geresnės, nei eilinę dieną bet kuriame užsienio e-shope. Batus tik verta lietuvoje pirkti, nes juos būtina matuotis, o visa kita tai tik pinigų švaistymas.
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST Zygann 12 Vas 2015 15:21

Pries pora dienu nusipirkau batus sportlande Rygoj, ir jie buvo apie 40% pigiau nego e-shopose. Sio metu ieskau lentos. Ir matau kad mes beveik neturime parduotuviu.
Zygann
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 08 Lie 2011 12:54
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST kosmoz 12 Vas 2015 15:31

Zygann rašė:Pries pora dienu nusipirkau batus sportlande Rygoj, ir jie buvo apie 40% pigiau nego e-shopose. Sio metu ieskau lentos. Ir matau kad mes beveik neturime parduotuviu.

nežinau, kuriuos ešopus tu žiūri, bet:
www.freshfarm.it
www.warehouse-one.de
www.sportmall.com
www.supersklep.com

ir jeigu išmiera tinka, tai ahujenas dylas http://www.freshfarm.it/tavola-snowboar ... 9-1897.jsp
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST DovydasVilkelis 12 Vas 2015 16:20

Dar galiu pridėti kelis labai gerus linkus, pats esu daug ką ten pirkęs:
www.snowinn.com
www.bergzeit.co.uk
www.blue-tomato.com
www.snowtraxtore.co.uk
www.xspo.de

Sėkmės paieškose.
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST krruk 12 Vas 2015 16:56

Visą savo inventorių pirkau pavasarį. Kažkur balandžio mėn. Yra rizika nebegauti ko nori, bet man pasisekė :)
Beje, batus pirkau internetu pagal Mondo išmatavimus ir pasimatavęs kitus to paties gamintojo modelius. Tiko. Jei ne, būčiau suntęs atgal.
Šį pavasarį sūnui slides medžiosiu.

Nuo savęs dar porą nepaminėtų linkų pridėsiu:
http://freeride-mountain.com/
http://www.ekosport.fr
https://www.sport-bittl.com/de/
Audrius K (749)
krruk
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 19 Gru 2005 13:08
Miestas: Vilnius

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST Zygann 12 Vas 2015 17:41

Labai aciu :-)
Vienam puslapije radau lenta, kuri mane kaip tik sudomino :-)
http://www.freshfarm.it/snowboard/k2-sn ... 0-3869.jsp
Zygann
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 08 Lie 2011 12:54
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST Zygann 12 Vas 2015 17:49

Beje, parduotuveje irgi galima nebrangiai nusipirkti.
Situs batus nusipirkau uz 120 EUR
http://www.freshfarm.it/boots/k2-maysis ... 8-5524.jsp
Zygann
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 08 Lie 2011 12:54
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST kosmoz 12 Vas 2015 21:21

Nechujovos klumpes :) visada reik ziuret, bet daugumoj uzsienio eshopai paduoda geresnes kainas. O jei rasi ta sabotage lenta pigiau - paimsiu dvi :D brolis tokia turi, isbandziau ir nulipt nenorejau :)
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST savinto 13 Vas 2015 14:10

Sveiki,

Nesutikciau, kad Lietuvoje nieko negalima nusipirkti pigiau. Pvz: pabandziau libtech skatebanana 14/15 sezno ir supratau kad tai ta lenta su kuria noriu vazineti. pradejau intesyviai ieskoti is kur pigiau ja nusipirkti nes kaina buvau pakankamai apvali ~490eur. Nusipirkau lietuvoje, is xpro, uz 340eur per ju neseniai pradeta sezono ispardavima nes nei europoje nei US nebuvau per 6men uztikes mazesnes kainos.

Siai dienai turime sezono pabaiga, visur sale, tai palyginkime keleta is jusu paminetu puslapiu

blue-tomato.com - 490eur. apskritai vienas brangiausiu e-shopu
warehouse-one.de - 400eur
freshfarm.it - 412eur
super-sklep.com - kaimynai lenkai isvis lentu nepardavineja. is ju nusipirkau tik karta su geru dealu apranga (sale 1+1). o siaip kainos ne ka mazesnes nei pas mus
evo.com - 440$ = 385eur. net amerikoje brangiau !!!

tai kur tos kainos pigesnes ??
savinto
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 10 Sau 2015 11:03
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST kosmoz 13 Vas 2015 15:24

Lygina jis pavienį daiktą. O gal tu man lietuvoje surask Dragon D1, D2 akinių po 65-70 eurų su papildomu keičiamu lęšiu, kaip kad gali surasti lenkų supersklep, ir ne tik surasti, bet dar ir išsirinkti iš minimum dešimt skirtingų spalvų variantų? Gal paduosi tris metus iš eilės good wood awards laiminčią Salomon Sabotage už pigiau nei 210 eurų arba du metus iš eilės good wood awardą gavusią Salomon The Man's Board už pigiau nei 260 eurų, kaip kad gali prasisukti pas italus freshfarm'e? Gal boardsporte išsimuštum tokias kainas belenkuriai Head lentai, kokiomis gali pirkti www.sportmall.com arba www.warehouse-one.de? Kuriame lietuviškame šope gali paimt lentą+apkaustus+batus naujokui už pigiau nei 200 eurų? www.sportmall.com gali, bus ne stebuklas, bet geriau nei nuomotis.
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST savinto 13 Vas 2015 17:14

"Lietuvoje gero laiko nebūna, nes net per didžiausius išpardavimus, kai renkiesi iš likučių, kainos nebūna geresnės, nei eilinę dieną bet kuriame užsienio e-shope. "

mano praktika rodo, kad tu čia dezinformacija skleidi. Geros dienos ir sėkmės apsipirkinėjant
savinto
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 10 Sau 2015 11:03
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST kosmoz 13 Vas 2015 18:33

Xpro tikrai kala į klyną likusiems lentų pardavėjams, ne tik kad pradinė lentų kaina kaip visoje europoje, tai dar ir pirmiau, negu visa europa ar amerika, paleidžia 15 metų lentų kainas, kai naujesnės nėra išėjusios. O šiaip, luktelsi keletą savaičių ir amerikoj bus nubraukta 30-40 procentų nuo 489 dolerių kainos, tiek kad siuntimas nepigus, galimas muitas, o ir ne visi siunčia į europą. Tikrai variantas tas xpro, jei reikia Gnu ar lib tech. Tiek kad sumokėt 343 eurus ir negaut sintered bazės jau apipisinėjimas, bet čia jau gamintojui, o ne pardavėjams priekaištai.
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST looking4snow 13 Vas 2015 20:01

Ne tik lentu. Ieskojau Level pirstiniu po visa pasauli (e-shopuose :) ) ir butent X-Pro buvo geriausia kaina naujausio sezono to modelio pirstiniu.

O apie Mervin as turiu savo nuomone, kuri nebutinai yra teisinga - neblogi daiktai uz kosmine kaina. Bet toli grazu ne geriausios lentos.

p.s. o Good Wood ir kiti panasus review saitai, labai gali buti uzpirkti. Reikia gi jiems is kazko gyventi. :)
looking4snow
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 02 Kov 2012 16:45
Burės numeris: 0

Re: Kada geriau pirkti

UNREAD_POST kosmoz 13 Vas 2015 20:41

apie good wood sunku pasakyt, sakyčiau, kad per tiek laiko toks kiekis raiderių negali objektyviai įvertinti tokio kiekio lentų. Bet, iš to testo nugalėtojų esu čiuožęs su trimis, visos patiko, apie visas galėčiau paantrinti good wood išvadose pateiktam tekstui. Konkrečiai kalbu apie K2 happy hour, Salomon Sabotage, Salomon The Man's board. Tikiuosi dar šiemet pabandyt seną Nitro T1, kuri savu laiku good wood imdavo.

Kas dėl thegoodride.com tai nei apie vieną lentą neteko skaityt nieko blogo, arga gerai, arba neutraliai rašo, o daug lentų išvis aprašytos ir įvertintos pagal gamintojo bukletą. Jo puslapis generuoja daug peržiūrų, gauna babkes iš reklamos, tai kam jam pyktis su gamintojais, kurie siunčia jam lentas. Kiek kitaip su angrysnowboarderiu, kuris nebijo ir apšikt kokį modelį. Dar įstrigo jo replika theanowboardingforum forume, kaip per tą pačią demo dieną, kai šviežio sniego visai nebuvo, išbandinėjo lentas, o thegoodride.com įsigudrino išskirti lentų savybes giliame powderyje :) Ten viena geresnė, kita prastesnė, kai nebuvo sąlygų tam nustatyti, visiškai.

O mervinas, nu ką aš galiu pasakyt, mokant 600+ eur už lentą ir negaut sintered bazės ir kanto per visą perimetrą tai ką aš žinau... vidutinis produktas už labai brangiai.
kosmoz
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 14 Spa 2012 13:41
Burės numeris: 0

Kitas

Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


cron
Prisijungimas nariams