EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Snieglentes vaskavimas

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST wincentas 22 Lap 2011 19:54

Aisku, o sakykit ka naudojat lentai nuvalyti? Ta prasme su kuo reikia naudot base cleaner'e? Nes vieni naudoja Fibertex sluostes kiti dar kazka, jei Fibertex tai kokios turi but abrasive ar non-abrasive?
wincentas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 16 Vas 2010 23:19

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST lifebeginsat7ms 23 Lap 2011 09:41

As nenaudoju. Is pradziu su dregnu skuduru pereinu, paskui palieku isdziuti, dar su sausu pereinu ir vaskuoju.
lifebeginsat7ms
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 11 Rgp 2010 18:29
Burės numeris: 0

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST Gedas LTU76 26 Lap 2011 00:18

Jei kas tingite patys vaškuotis, neturi vaško, ar mamytė lygintuvo neduoda... tai mes padėsime.
Vaškuojame ir atliekame nedidelį pado ir kantų servisą. Turime skirtingų sniego temperatūrų vaško.
Kaune.
http://www.youtube.com/watch?v=HeEp8ChRrlA

Gero sniego
Gediminas
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST GiKu 28 Lap 2011 23:03

sveiki,
si ziema bus mano antroji su snieglente :)
taigi, pirkau visa inventoriu uz 400lt man kaip pradziai gana neblogai, bet vat ziema ateina ir turiu tokia problema is pernais metu..
kadangi esu besimokantis tai pradejau slidinet nuo piliakalniu ir viena karta buvau lenkijoje nuvykes kur mane snieglente iskrete 'poksta'.
ant puraus sniego su lenta pavykdavo puikiai manevruot ( puikiai tai kaip pradedanciajam) o ant suspausto sniego vis krisdavau ir krisdavau, buvo tiesiog kancia... nusprendziai kad kai pirkau lenta buvo kantai neastrinti tai ir galejo sukelti sia skausminga problema, todel siai ziemai pagal youtube portalo mokomuosiuos video pasiashtrinau kantus ir nusivaskavau lenta su vasku 'all temp' pirktu is ebay DATA firmos..
taigi esminis klausimas toks, ar esate kas bande si vaska ir kokie atsiliepimai... ?
p.s.( ar kantru astrinimas isprest galetu kritimo problema slidnejimo trasose?)
GiKu
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 27 Lap 2011 12:36
Burės numeris: 0

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST xkuza 28 Lap 2011 23:55

Visas pasaulis naudoja DATA, SWIX ir Dakine vaskus, vaskas kaip vaskas, savo funkcija atlieka, uz menka dalele pastaruju dvieju kainos :] Dabar pats ebajuj ieskau nusipirkt urmu, maz kas nors nori mestis pinigu, paimsiu didesni kieki.

Tarkim 150g all temp data vaskas butu 25lt. UZsakyciau keleta package, ir kita savaite galeciau isdalint Vilniuj :)
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST krruk 29 Lap 2011 09:34

Sveikas,

Bet koks tam pritaikytas vaškas yra geriau nei jokio vaško (IMHO), tai tavo DATA all temp puikiausiai tiks rekreaciniam pasivažinėjimui.
Nepaaiškinai detaliau kokios problemos kankina trasoje, bet kantų aštrinimas, bijau, kad šiuo atveju gali nepadėt.
Sprendžiant iš to, ką parašei manau totalizatoriuje pastatyčiau, kad svorį laikai ant galinės kojos :)
Idealiu atveju paprašyk kad kas suprantantis pamokytų technikos. Dar gali imti internetinę medžiagą ir iš jos mokytis (pvz.: http://snowprofessor.com/). Bet visvien yr labai sveika kai kasnors iš šono pažiūri ...

Sėkmės,
Audrius K (749)
krruk
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 19 Gru 2005 13:08
Miestas: Vilnius

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST GiKu 29 Lap 2011 13:55

oo dekui uz patarima, video geras tikrai.. bet viskas tik nuo praktikos priklauso... taigi, lauksiu sniego ir i kalnus mokintis..
p.s. is mano pazytamu niekas neuzsiima tokiu sportu, todel tenka mokintis tik is youtube video ar is kokiu zmoniu kurie trasoje slidineja..
GiKu
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 27 Lap 2011 12:36
Burės numeris: 0

Profesionalus slidžių ir snowboard'ų servisas Vilniuje

UNREAD_POST ievake 28 Gru 2011 00:02

Rankiniu būdu galandu ir vaškuoju slides, bei snieglentes.
Profesionaliai užsiemu kalnų slidinėjimušiuo, taigi turiu gerus įgudžius slidžių ir snowbord'ų ruošimo procese. Patirtis - 6 metai.

Slidžių, snieglenčių galandinimas - 20Lt.
Slidžių vaškavimas - 30Lt.
Snieglenčių vaškavimas - 35Lt.
(Jei labai surudijusios slidės ar snieglentė +10Lt rudžių nuėmimas)

Darbas atliekamas Vilniuje. Kokybiška ir profesionalu.

Ieva
+37061495037
ur.ieva@yahoo.com
ievake
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 07 Lap 2011 14:44
Burės numeris: 0

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST jakku 19 Sau 2012 17:52

Hei,

Gal yra vietiniu Panevezieciu kas galetu pagelbet del snieglentes pavirsiaus atnaujinimo (p-tex) ir vaskavymo ??

Jei galit susisiekit AZ..
jakku
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 03 Rgp 2011 12:50
Burės numeris: 0

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST MantasMX 02 Vas 2012 11:30

Čia prieš vaškuojant snowboard'ą, nuvalymui naudoja kažkokią alternatyvą "fire water", vietoje kažko, nepagaunu, ką ten sako... http://www.youtube.com/watch?v=FB6-wmMclUg O kokį "skystimą" jūs naudojat nuvalyt snieglentei prieš vaškavimą? :roll:
Vartotojo avataras
MantasMX
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 12 Kov 2011 10:56
Burės numeris: 0

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST Gedas LTU76 02 Vas 2012 12:00

MantasMX rašė:Čia prieš vaškuojant snowboard'ą, nuvalymui naudoja kažkokią alternatyvą "fire water", vietoje kažko, nepagaunu, ką ten sako... http://www.youtube.com/watch?v=FB6-wmMclUg O kokį "skystimą" jūs naudojat nuvalyt snieglentei prieš vaškavimą? :roll:

Aš taip pat nesupratau ką jis ten naudoja, kažką apie actą kalba, bet gal tik man taip pasigirdo. Mes naudojame "Wax remover" tai skystis tam ir skirtas, dėl to nesigilinau kokia jo cheminė sudėtis, bet kvepia, jei taip galima pasakyti, kaip žibalas, arba white spiritas.
Kažkada savo slides bandžiau vaškuoti kelionės metu ir neturėjau šio valiklio. Nusivaškavo iš esmės gerai, bet liejant vašką likdavo tokios tarsi riebaluotos dėmės, kurios niekaip nepasidengdavo vašku. Naudojant valiklį niekada to nebūna.

Gero sniego
Gediminas
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST baker 02 Vas 2012 19:28

Vienam uzsienio snowboarderiu forume buvau rades, kad vietoj to spec wax remover galima naudoti zibala arba lempu kura.
baker
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 10 Sau 2009 17:27

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST MantasMX 03 Vas 2012 21:35

Reikės pabandyt žibalą... Jei kartais vaškas nubyrės tai reiškias netiko :D Nesinori iškart prisipirkti visokių nepigių daikčiukų vaškavimui, kol dar nėra praktikos :) Nors aišku, su tam darbui skirtomis priemonėmis visada maloniau dirbti
Vartotojo avataras
MantasMX
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 12 Kov 2011 10:56
Burės numeris: 0

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST MantasMX 06 Vas 2012 23:27

Šiandien buvau parduotuvėje, tai sakė, kad vietoje specialaus nuvalymo skysčio galima naudot terpentiną, kurio ūkinėse parduotuvėse yra. http://www.b-a.lt/index.php?id=478&link ... -valikliai
Vartotojo avataras
MantasMX
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 12 Kov 2011 10:56
Burės numeris: 0

Re: Snieglentes vaskavimas

UNREAD_POST monkis 08 Vas 2012 01:05

zibalas labai gerai valo, seniai toki balta (be vasko) dugna bemaciau :D o del terpentino, tai gerokai brangesnis anas uz zibala reagis
monkis
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 03 Lap 2007 22:47

AnkstesnisKitas

Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


cron
Prisijungimas nariams