EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Naujoko inventorius?

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Pramuk 15 Sau 2009 01:13

Tikrai labai malonu, kad yra maloniu zmoniu kas netingi atsakyneti i tokius jusu akim ziurint kvailai vaikiskus klausimus =D>
Na del batu supratau. Dabar del apkaustu dar truputi. Tai kokia pties nuomone butu ar verta tokius apkaustus ziuret, ar nelabai? Kaip tu mano vietoj elgtumeis?
Ir ar as su viskuom tilpsiu i 2000- 2300Lt?
Vartotojo avataras
Pramuk
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 14 Sau 2009 23:05
Burės numeris: 0

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST anukas 15 Sau 2009 01:19

Apkaustai flow man yra patys geriausi.. :) patariu ir tau issigyti.. jie ypac gerai tiems kuria kelentis atsisega viena koja... Kaip pradedat tai isvis nemanau, kad yra koks skirtumas su kuo ciuozti.. Tik pramokes ciuozti atsirenki kokia lenta batus ir apkaustus geriausia pasirinkti..
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Fish-Bone 15 Sau 2009 01:47

Flow apkaustų neglaiu komentuoti, nes niekada nėra tekę jų išbandyti. Tik teko vieną čiuvą su jais važiuojantį (taip pat ant Milžkalns) matyti. Pats aš savo apkaustų dar neturiu - pirmiausia pasiėmiau batus. Tačiau sesė "gavo dovanų" dar ir lentą, tai ji sau pasiėmė ir apkaustus - Union Milan. Jie moteriški, M dydžio, bet kadangi, kaip jau minėjau, pats savo boardo neturiu, tai lakstau su sesės boardu ir Union apkaustais. Koja vos vos telpa ten, bet apkaustai tai superinį įspūdį paliko - atsisega ir užsisega labai maloniai ir be problemų - nuos tenka išties dažnai nusiiminėt kai su draugais darom 'backyard snowboarding' :]]]
O ką pats pasirinksi, tai toks pasirinkimas ir bus teisingas :)
O į tokį biudžetą tilpti galima labai laisvai.. :) Draugas prieš mėnesį susirinko pakankamai aukšto lygio komplektą vos už 1600 Lt.. Bet jis ir nepatingėjo paplepėti su pardavėja apie orą ir sniegą, o tuo pačiu - nuolaidas ;)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Pramuk 15 Sau 2009 02:21

Supratau, aciu uz tokia silta informacija, manyciau susibendrausim forume visi maloniai ir gal net kada susibeksim i kruva, kad ko kas pamokintu, nes kol kas jei nuo kalno nusileisdamas nenuvirstu tai galiu bruksni ant sienos brezti :D
Del nuolaidu tai visad ju reikia lauzti, nes priesingu atveju retai kada patys pasiulys :)
Vartotojo avataras
Pramuk
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 14 Sau 2009 23:05
Burės numeris: 0

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Kancler 15 Sau 2009 08:51

1600 cia kaina uz lantos seta ir drabuzius ir apsaugas ?
blin praietais metais nusiprikau lentos seta su batais ir apkaustais Stuf su siuntimu gavosi apie 700 lt. mokinimuisi pats tas, ir snowkaitinti tinka
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST boardbro 15 Sau 2009 11:02

Na tie Flow apkaustai bent jau man tikraj patinka, is pradziu gal bus biski sunkiau uzhsideti bet po poros dienu gerj pramoksi ir uzhsidesi zymiai greiciau nei su tai paprastais apkaustais. Yra ir 2 in 1 variantas kad ir tjp ir tjp segasi, APO firmos man rods, bet cia Jmp galetu kazka placiau pakomentuot, pas ji man rodos tokie. Kj pirkausi prajtajs metajs tj emiau tikrj gerus flow batus, apkaustus vidutinius ir lenta antra ar trecia pagal branguma, nu zodziu sumoj su nuolajda lygiai 2000 :)
VANDENS PRAMOGOS!!!
www.waterfun.lt
Vartotojo avataras
boardbro
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 22 Rgs 2008 21:11

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST boardbro 15 Sau 2009 11:25

O del batu, tj tikrj rinkis pagal patoguma, ajsq dar atkreip demesi kokio tu nori uzsegimo.Pas man pvz raisteliai, neturiu jokiu problemu.. jegos uztenka uzsiverzti. Draugej kj pirkom tj emem su ratuku, kad jai lengviau butu, irgi nebloga sistema, tik kad tie troseliai girdejau kartais trukineja, bet keiciasi jie ten.. Dar yr pas drauga burton batai, kur reik du sniurus tokius patraukt, vienas verzia apacia, kitas virsu - sistema tikrj labaj nebloga, patikimesne nei ratukas - greitesne nei lace ;)
VANDENS PRAMOGOS!!!
www.waterfun.lt
Vartotojo avataras
boardbro
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 22 Rgs 2008 21:11

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Fish-Bone 15 Sau 2009 11:41

Kancler rašė:1600 cia kaina uz lantos seta ir drabuzius ir apsaugas ?
blin praietais metais nusiprikau lentos seta su batais ir apkaustais Stuf su siuntimu gavosi apie 700 lt. mokinimuisi pats tas, ir snowkaitinti tinka

Kancler - dabar pradėsim pasakot, už kiek kam ką pavyko sumedžioti ebay ar kokiame tai Amerikos shope?.. Aš kalbu apie realius Vilniaus shopus, kur galima nesukant galvos nueiti ir nusipirkti įrangą. Jeigu konkrečiai, pas draugą lenta - Head Intelligence I.CT, apkaustai - irgi Head, bet koks modelis nepamenu; batai - Head su BOA sistema (pamenu tik tiek, kad baltai/rudi jie, o į modelį nesigilinau). Tai kaip už tokią įrangą, aš sakyčiau pakankamai padori kaina :]

Pramuk - sėkmės rinkimosi ir matavimosi kančiose :mrgreen:
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST doriux 15 Sau 2009 12:04

flow man asmeniškai truputį nepatikimi atrodo, tik va kad labai patogu nusiimt ir užsidėt lentą, ypač jei važiuoji trumpom trasom (lt, lv) arba mėgsti parką ar street. gal kai su jais pavažinėji- pasitiki. bet kai perki juos 3-4m. baisoka, kad kas suges, o taisyt tai sunkiau, nei užsegimą pakeist. Man vis atrodo, kad atsisegs tas galas ir iškrisi iš lentos. Bet su kiek kalbėjau žmonių, kas su jais važinėja-patinka jiems jie. O mano Rossignol tai tikrai labai gerai laiko, aišku tikrai daugiau važinėju tik pastaruosius du metus, nes pasipildė važinėjimas kalnais, bet mano gruboką elgesį atlaikė labai gerai ir manau dar porą metelių nesiskirsiu su jais.

Pradžiai visgi rinkčiausi paprastus apkaustu,vies tiek visada atsisėdus pradžioj užsiseginėji. Juk kitiem net užsisegus atsistot ir nejudant stovėt sunku. Bet čia siūlyčiau susitart su kuo nors iš forumo kas turi flow ir pabandyt, manau tada turėsi tikslų vaizdą, kas tau labiau patinka :) .
Vartotojo avataras
doriux
 
Pranešimai: 297
Užsiregistravo: 03 Spa 2008 13:43
Burės numeris: 0

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST boardbro 15 Sau 2009 12:26

Na cia galma pasigincyt, man atrodo kaip tik tie paprasti apkaustai dazniau genda, nes tikrj zinau ne viena kuriam nutruksta tie dirzeliai plasmasiniai, o kad kas su flow turejes but bedu negirdejau niekad :) beje ta uzsegimo is galo sistema labai paprasta ir tikrj patikima :D
VANDENS PRAMOGOS!!!
www.waterfun.lt
Vartotojo avataras
boardbro
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 22 Rgs 2008 21:11

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Pramuk 15 Sau 2009 13:14

Na as siuo momentu noreciau tokiu kur is galo uzsisega, nes LV tikrai privargau su tais paprastais, bet neasku kaip bus, kai nueisiu i parde pirkti. Kazkas cia klause ar apranga i ta pacia kaina rasau? Ne, apranga turiu slidinejimo iguana, tai manau keist nekeisiu kol nesudrosiu. Va del batu uzsegimo tai man taip pat nepatikimai atrodo tas uzsegimas kur ratuka toki reikia segti. Na kazkada turejau kedus tokiu pat principu tai nieko gero, po puses metu nesiojimo jie man tapo slepetem i kiema isispirus iseiti :)
Latvijoj buvo tie paprasti su raistukais tai kaip kitu nebandes gal ir nieko.
O cia buvo minete, kad yra su raistukais, bet kur raistelis apaciai uzversti ir raistelis virsui. Gal kas galetu placiau si modeli pakomentuoti?
Aciu
Vartotojo avataras
Pramuk
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 14 Sau 2009 23:05
Burės numeris: 0

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Fish-Bone 15 Sau 2009 13:32

Pramuk rašė:O cia buvo minete, kad yra su raistukais, bet kur raistelis apaciai uzversti ir raistelis virsui. Gal kas galetu placiau si modeli pakomentuoti?
Aciu

Tokia technologiją naudoja beveik visuose naujuose Burton batuose. Man asmeniškai iš pirmo užsidėjimo jinai neprilipo kažko.. Nu ir pats batas nebuvo idealiai patogus. Bet vat vienas draugas važinėja su Burton Moto ir yra daugiau negu labai patenkintas jais.
Dėl BOA patikimumo - nemanau kad reikia sukti galvos. Kalbėjau su vienu iš pardavėjų ir jis mane patikino, kad BOA gyvens tol, kol gyvens pats batas. Būna kartais, kad nutrūksta ten tas troselis, bet jį sutvarkyti truksi 5minutes.
Šiaip tas daiktas yra patogu važiuojant į rimtus kalnus - nusileidi, ateini prie keltuvo, snowboardą įmeti į jam skirtą dėžę, pats atsisėdi į šiltą pakėliko kabiną, tada paspaudi knopkę ir batas atsilaisvina. Koja iškart geriau pailsi ir užkilęs ant kalno po minutės gali vėl leistis žemyn ;)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Pramuk 15 Sau 2009 14:01

Zodziu pats rekomenduotum tuos batus su ratuku kur sukant uzsiverzia?
O kokie pas tave batai ir gal galetum nuoroda imesti kaip atrodo?
Vartotojo avataras
Pramuk
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 14 Sau 2009 23:05
Burės numeris: 0

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Fish-Bone 15 Sau 2009 14:09

Aš rekomenduočiau tuos, kuriuos apsiavęs sušuksi - VSIO, TAI MANO BATAI, JŲ NENUSIIMSIU :) Ir šypsena bus nuo ausies iki ausies. O ar tai bus Burton su dvigubo užveržimo virvute, ar tai bus betkokie su BOA sistema ar paprasčiausiais raištukais - realiai po..uj :)
Pas mane patį SP Strategy. Bet kad jų Lietuvoje dar bus - abejoju :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Naujoko inventorius?

UNREAD_POST Minius 16 Sau 2009 13:58

Flow apkaustus naudoju jau trecia sezona, kol kas neiskilo nei vienos problemos :) Gedimu jokiu, patogu naudoti, jei kada juos "sudroshiu" tai sekanti syki vel rinksiuosi Flow.
Vartotojo avataras
Minius
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 18 Rgp 2006 02:01
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Prisijungimas nariams