EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

SURF CAMP 2010

Viskas, kas susiję su skriejimu banga

Re: SURF CAMP 2010

UNREAD_POST Bobas32 27 Rgp 2010 16:43

O kokie paties poreikiai?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: SURF CAMP 2010

UNREAD_POST povilkami 28 Rgp 2010 02:41

Chopchop rašė:Visada esu uz netradicines sporto shakas, BET paaiskinkit man neispruseliui, ar istiesu imanoma normaliai surfinti Baltijoj??? ar cia nera taspats kaip alpinizmas Medvegalyj,jau nesneku apie garsiuosius Kernaves kalnus primenancius Himalajus... nei piktai nei ironishkai nei kaip, tiesiog realiai/objektyviai idomu, ar tai nera daugiau vargo nei naudos? :?:


Įmanoma.Vargo 0, naudos 100.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: SURF CAMP 2010

UNREAD_POST Vertejas 28 Rgp 2010 14:28

Vienas vargas. Apskritai maziausiai vargo yra su kaitu. Daugiausia - su banglente. Kartais vien valanda iriesi ir nepagauni nei vienos padorios bangos. A.. bet taip gi buna ir vandenyne..
Siaip dar maziau vargo yer namie sedeti ir ziureti youtube kaip havajuose gerai ir kaip ten surfina chebra.. o jei dar alaus bokalas rankoj.. Vietoj to, kad atvaryt prie juros ir kam nors sakyti "sveikas, gal galetum duoti pabandyti?"

O tie keli kvailiai musu pajury vargsta be reikalo. Varo ir varo plaukioti. O Baltijoje gi surfinti neimanoma.
Dar keistesni tie, kurie turi ir kaita ir burlente ir banglente, pucia geras, stiprus vejas - o jie kazko ant banglenciu.. Gi su kaitu ir greitis, ir aukstis ir jega - daug idomiau. Bet jie to nesupranta..
tubas.jpg
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: SURF CAMP 2010

UNREAD_POST Chopchop 31 Rgp 2010 19:31

Mano poreikiai yra labai paprasti/aiskus, noriu suzinoti realiai ar tokio ilgumo bangu uztenka, ir ar nebuna taip, kad tik atsistoji, o banga jau ir baigesi....

Svaiciojimus apie youtube ir nosies krapstyma galit pasilaikyti sau, nes man tokie komentarai nei tinka, nei patinka , truputuka man cia lengvu snobishkumu pakvipo, nors galvojau , kad i paprasta klausima, bus paprastas ir atsakymas... na kiekvienam savo aisku
Chopchop
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 27 Rgp 2010 15:13
Burės numeris: 0

Re: SURF CAMP 2010

UNREAD_POST Vertejas 31 Rgp 2010 19:40

Nu kokio tu tikiesi atsakymo? Vieniem zmonem labai patinka surfinti Baltijos juroje, kitiem visai nepatinka. Bangu buna ivairiu ivairiausiu ir nei vienos tokios pacios. Buna, kad tik speji atsistoti ir banga suluzta. Buna, kad ciuozi nuo molo galo iki pat kranto.. Buna, kad mala taip, kad vos islendi...
Uz tai as tamstai ir siulau - atvaryk ir pabandyk.. :)
Jei pamatysi melyna longboarda-softboarda - drasiai prieik ir prasyk. Viska pats pamatysi, nuspresi ir ivertinsi.
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: SURF CAMP 2010

UNREAD_POST Chopchop 02 Rgs 2010 18:50

Va tokio atsakymo ir tikejaus :D dabar aisku
Chopchop
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 27 Rgp 2010 15:13
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie banglentes / all about surfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams