EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Tarifa

Viskas, kas susiję su skriejimu banga

Tarifa

UNREAD_POST anndrius 19 Kov 2011 17:04

Ketvirtadieni Tarifoje buvo beveik havajai :) Pasirodo i Tarifa swellas irgi uzsuka. Ejo setai po 3-5 bangas, aukscio apie 1.5-2 m ir 0 m/s vejo. Nors banga buvo santykinai nedidele, taciau labai stipri ir su daug energijos.
Isejimas per musa Tarifoje irgi egzotiskas. Plauki srove, kuri nesa tiesiai ant akmenu. Praeinant bangos luzio taskus, kabliuoji kokio 1 metro tarpe, kur is vienos puses styro akmenys, o is kitos puses luzta poros metru autobusiukai. Tiesiai per musa iseidinet nera sansu.

Tiesa, beveik tobula diena pasibaige gyvenimiska proza. Sulaukus vienos is tu didziuju ir stojantis ant lentos, i mane ivaziavo SUP'istas. Centrifuga suko ilgai, laikiausi uz galvos ir girdejau labai daug bumpsejimu. Isnerus, mano lentoje styrojo SUP´isto SUP´o vairas, ir ziojejo dar pora skyliu. Pagal bangu ,,teise´´ turbut buvau neteisus - nes jis jau buvo pasigaves banga ir ejo skersai, o as dar leidausi tiesiai, bet gyvenimiskai - suvarytios abi lentos. Ir labai dziaugiuosi, kad vairas styrojo mano lentoje, o ne galvoje. Vejas galvoje butu pasibaiges vairu galvoje ... :)

Nuotraukos is tos dienos gal bus biski veliau.
Paskutinį kartą redagavo anndrius 20 Kov 2011 00:46. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Tarifa

UNREAD_POST Pavlo 19 Kov 2011 20:08

Svarbiausia, kad viskas laimingai, be traumu baigesi. Aisku neskaitant lentu.

O apie pirmumo teise serfinant, po tokios patirties dabar galesi drasiai paporinti ir kitiems :)
Pavlo
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 26 Rgp 2009 13:19
Burės numeris: 0

Re: Tarifa

UNREAD_POST Bobas32 19 Kov 2011 20:49

o kaip krante išsiaiškinote?
Šiaip, pirmumą turi tas, kuris yra arčiau lūžtančios bangos keteros. Jeigu ji nelūžta, o stačia eina, tada tas - kuris ją pirmas pasigavo. Su tais supais ir superlongboardais pasigauna bangeles iš toli ir varo. Tai jie balsu perspėja kitus, kad ta banga jo. (Rėkia visaip)
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Tarifa

UNREAD_POST Akinys 20 Kov 2011 01:08

1. SUPái neturi vogti bangu ish surferiu. jei jus startavote kartu ant tos pacios bangos (nors jis ir arciau luztancios dalies), jis neteisus. Prancuzijoje po panashios situacijos (nesusiduriau), SUPístas prie manes priplaukes prashe atleist kad pavoge mano banga.
2. jei supas jau vaziavo ish gerokai toliau, o tu tik bandei startuoti - neteisus tu.
Vartotojo avataras
Akinys
 
Pranešimai: 1664
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
Miestas: Monciškės
Burės numeris: 626

Re: Tarifa

UNREAD_POST anndrius 20 Kov 2011 01:47

Siaip tas SUP'istas is kart krito i akis. Nes buvo vienintelis tarp visu surferiu. Kol visi laukdavo bangos, jis plaukiodavo aplink visus, su irklu pasiirstydamas, kaip piemuo aplink banda, ir vis ka nors kiekvienam pakomentuodavo. Turbut koks vietinis.
As pries gaudydamas banga, visada apsiziuredavau, ar neleksiu kam nors ant galvos, ir ar salia kas nesitrina. Visu surferiu trajektorijos, budavo panasios ir nuspejamos. Tik tas supistas parvarydavo is labai toli, skersai bangos ir suziureti jo praktiskai nebudavo imanoma.
Beto ka tik buvo praejusios pirmos seto bangos, ir gaudesys buvo kankamai didelis, kad isgirst kazka rekiant. O ir banga tokio dydzio surfinau pirma karta, todel ir suvokimas, kas vyksta aplinkui, buvo pakankamai iskraipytas adrenalino perteklium.
Zinau tik tiek, kad banga jau uzsidarinejo, toje vietoje kur as leidausi, o SUP´as parvare is kaires.
Santykus aiskinomes dar stovedami vandeny, ten kur mus parplove banga. Is pradziu kalba buvo paprasta: puta puta puta madre, po to perejom prie maziau suprantamu zodziu. Supratau tik tiek, kad jis man sake tai, jog as turejau varyt desinen istrizai, o ne tiesiai, ir, kad as kaltas, ir kad jis nulauze vaira, ir kad as jam tureciau sumoket. As jam pasakiau, kad as dar nebuvau atsistojes ant lentos, ir desinen varyt negalejau, be to neplaukiu taip krutai, kaip jis, o jei jis tokas krutas, galejo mane matyt ir bandyt apvaziuot, o ne lekt ant galvos.
Bet kai krante, pamate mano lentoj styranti savo peleka, biski apsiramino. Jis issitrauke savo peleka, as apsiziurejau savo lenta - taip ir nuejom i skirtingas puses su sudauzytom lentom.
Dabar biski gailiuosi, kad ta peleka atidaviau ... butu likes trofejus ...
Moket as tikrai nieko nesiruosiau, nes man ir dabar net teoriskai permastant ta situacija, nelabai isvaizduoju ka reiketu daryt kitaip. Turbut reiketu varyt ten kur nera SUP´u.
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Tarifa

UNREAD_POST Akinys 20 Kov 2011 14:10

paprastai kulturingi SUPistai nelenda i serferiu koshe ir plaukioja atokiau.

jis tikejosi, kad tu nevaziuosi staciai zemyn - paprastai visi mokantys vaziuoja ish karto istrizai.
jis tave mate, buvo ant bangos (glise) ir galejo kontroliuoti situacija, tai turejo galimybe tave apvaziuoti.
Vartotojo avataras
Akinys
 
Pranešimai: 1664
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
Miestas: Monciškės
Burės numeris: 626

Re: Tarifa

UNREAD_POST Marijonas 26 Kov 2011 23:34

Kas nori šviesti, turi degti.
Vartotojo avataras
Marijonas
 
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 27 Bir 2006 12:30
Miestas: Vilnius

Re: Tarifa

UNREAD_POST Sige 31 Kov 2011 20:16

tas SUPistas buvo panasus i viena persona :)
Prikabinti failai
vikis.jpg
vikis.jpg (28.97 KiB) Peržiūrėta 9352 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Sige
 
Pranešimai: 857
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:12
Miestas: Kaunas

Re: Tarifa

UNREAD_POST anndrius 01 Bal 2011 18:13

Uzbaigiant istorija - tai su tos personos ''pusbroliu'' po savaites vel susitikome vandenyje, bangose. Emocijos jau buvo aprimusios. Persimetem keliais zodziais, is ko paaiskejo, kad sup`istas laike save kaltesniu - biski atsiprase, biski paapgailestavo...
Apziurejome lentas - pasake, kad mano nelabai dailiai sutaisyta. Kadangi taisiau pats, sau - viesbucio salygomis - tai remonto groziu nesirupinau. Tokia istorijos pabaiga.
Paskutinį kartą redagavo anndrius 05 Bal 2011 13:18. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Tarifa

UNREAD_POST Sige 01 Bal 2011 18:19

Andriau, paplauk dar truputi ir uz mus :)
Vartotojo avataras
Sige
 
Pranešimai: 857
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:12
Miestas: Kaunas

Re: Tarifa

UNREAD_POST Marijonas 01 Bal 2011 19:09

...paplauk DAUG uz mus! :D
Kas nori šviesti, turi degti.
Vartotojo avataras
Marijonas
 
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 27 Bir 2006 12:30
Miestas: Vilnius

Re: Tarifa

UNREAD_POST Fish-Bone 01 Bal 2011 20:45

Už mane neplauk - tikiuosi šį sezoną pats spėti dar paskui bangas pasiirstyti [-o<
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Tarifa

UNREAD_POST anndrius 03 Bal 2011 03:00

Paplaukiau, uz visus. ir uz tave Fishai :wink:
Puse dienos su bure, o kita puse be bures.
Surfa dar spejau pafotkinti - atrode mazdaug taip.
Tarifa 777.jpg

Tarifa 788.jpg

Tarifa 800.jpg

Tarifa 821.jpg

Tarifa 783.jpg

Tarifa 765.jpg

Tarifa 763.jpg

Tarifa 843.jpg

Tarifa 836.jpg

Tarifa 806.jpg

Tarifa 809.jpg
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Tarifa

UNREAD_POST Bobas32 03 Bal 2011 10:04

Džiaugiuosi. Smagu skaityti ir žiūrėti tokius reportažus. Šildo mintis, kad Jums ten gerai.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Tarifa

UNREAD_POST Zanas346 08 Bal 2011 20:19

pas mane tik kelios fotkes uzsiliko.

o bendrai tai mano tokie ispudziai:
surfinti viskas labai gerai ir smagu. Bandeme Palmar. bet pats uzsiemimas kol kas neuzkabliavo.

visa laika pute levante. kur buriuoti prie levantes, taip ir neatradome geriausio spoto. kadangi inventoriu nuomavom, isbandem tik valdevaqueros ir palmones. Tik viena diena plaukem smagiai. Viena diena pute per daug ir nuo kranto, tai teko nesdintis i palmones, ten vejas suveltas nuo gibraltaro ir laivu, pakampes visos aps*ktos. kita diena valdevaqueros gusiavo 0-20-0-20-0. keitem bures po keleta kartu per diena, bet taip ir iki galo neisikirtom, kaip cia plaukti. sekancia diena fonas jau nebe 0, bet apie 15, o gusiai velnias zino kokie. su 3.4 neimanoma buvo plaukti. truputi pikta, kai matai vejo dafiga, o plaukti nifiga :-)

Reikia isbandyti tarifa prie poniente (mums nepute), bangu irgi buvo nerasta

pliusai: silta ir daug vejo ir bilietai uz beveik veltui.
minusai: gal per daug vejo :-) ir pirmos ir antros ir trecios puses gali buti piktos del to
butinas savo inventorius ir auto, kad galima butu veziotis po spotus.
reikia laiko, kad suprasti salygas. savaites per mazai.
Prikabinti failai
IMG_5953.JPG
IMG_5948.JPG
IMG_6016.JPG
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Kitas

Grįžti į Viskas apie banglentes / all about surfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Prisijungimas nariams