EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Etiketas bangose

Viskas, kas susiję su skriejimu banga

Etiketas bangose

UNREAD_POST spoil 10 Spa 2017 14:02

Per siuos metus padaugejo zmoniu bangose, manau atejo laikas mokytojams ir besimokinantiems laikyti ir mokinti laikytis etiketo bangose, bei sutarti protynga atlygi sugadinus kolegos invertoriu $$ ar remontas.
Asmeniskai siemet zmogus su JP Sup'u isspyre tiesiai i mane Sup'a, gerai kad lenta pasisuko ir trenkesi i mano lenta, pramusta lenta remontas $$ gerai, kad nei galva butu siules :) ar jis turejo pasisiuliti atlyginti nuostuoli manau taip. Buvau panasioi situacijoi kaip kad desine puse apacia (piesinio) buvau tik nukrites nuo bangos o Sup gaude sekancia as tik isneres.
Daznai tekdavo sutikti ciainiku ar issinuomavusiu lentas jaunimo ir besistengenciu perplaukti musa kur visi gaudo banga. Net ir vakar bangos 2m ir didesnes srove traukia iki bloko, du jaunuoliai skalbiasi ir stengiasi nuplaukti kuo toliau poto neusgeba gryzti vieni lipa per akmenis namo kitiems pasiseka pasigauti puta. Kaip ir nieko baisaus iki pirmos nelaimes.
Informacinis plakatas pagelbetu visiems suvokti kaip srove veikia ir kaip ja naudotis i ka atkreipti demesi ir kur nebuti kai kiti gaudo bangas, jei reikia prisideti ar atspauzdinti sukalti infarmacini stenda visada uz.

Jei bus norinciu isversti Lietuviu kalba galiu atsiusti PDF


https://imgur.com/IEhx3NA
Paveikslėlis
LTU247
Vartotojo avataras
spoil
 
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: 15 Rgp 2008 11:07
Burės numeris: 247



Grįžti į Viskas apie banglentes / all about surfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams