EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kodėl atkabinamos stropos su baru

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Sanchez4588 15 Geg 2016 14:11

Po kaitavimo sesijos nuo kaito yra atkabinamos 4 stropos ir toliau vinojamos aštuntukais ant baro.
Esu naujokas, klausymas paprastas: kam nuimti stropas nuo kaito? Kodėl negalima tiesiog nupusti kaitą ir neatkabinant stropų - jas vinioti aštuntukais kol neateisi prie kaito? Su suviniotom ant baro stropom - kaitą supakuoti su baru kaite.
Sorry ir ačiū! :)
Sanchez4588
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 13 Geg 2016 17:10
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Kancler 15 Geg 2016 18:58

Tam kad nesusipainiotu
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST TadasR 15 Geg 2016 20:00

Dėl patogumo ir saugumo - o jeigu bevyniojant stropas tą gulintį kaitą pagaus vėjo gūsis? :mrgreen:
http://www.madtunaboards.com - vienetinės lentos, pagamintos Lietuvoje!
Vartotojo avataras
TadasR
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 24 Rgs 2013 19:07
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Sanchez4588 15 Geg 2016 21:07

Jaučiu reikės kada video padaryti kaip aš viską darau nesupainiodamas stropų dvigubai greičiau:)
Sanchez4588
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 13 Geg 2016 17:10
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Aitvaras 15 Geg 2016 22:29

Padaryk būtinai video, nes mes irgi norim visko dvigubai greičiau
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Gintux 16 Geg 2016 00:37

Flysurfer cronix pripustuko stropas palieka prijungtas ir viskas ten saugu ir paprasta tik reik zinot keleta niuansu kad nepersinertu baras per viduri , greit paruosiamas kaitas ir surinkt paprasta. Dariau tai ir su kitais pripustukais ir viskas ciki. Beja foilai irgi neatjunginejami barai nuo kupolo nes ten dauk bridlu ir atjungus gali po to visa diena sedet narpliodamas kol kiti plauks :)
Gintux
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 04 Kov 2013 21:39
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Kancler 16 Geg 2016 09:42

Viska galima daryti greiciau ir nesukant pautu, bet kai isvyniosi ir nepastebesi persimetusiu ar susipinusiu stropu... ir kai vietoj graziai kyla bus greit sukasi...
Kitas momentas, praleisdamas per pirstus stropas visada pasitikrini ju stovi, juk nenori, kad kuri nutruktu suoliuko metu
stropu pririsimas prie aitvaro uzima kelias minutes, kame klausimas ?
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST misavi 16 Geg 2016 12:07

Kancler rašė:bet kai isvyniosi ir nepastebesi persimetusiu ar susipinusiu stropu...

1. Gal ir ne pirma saugumo taisyklė, bet kai asistentas laiko kaitą pakėlimui, visada rider'is prieš įtempinėdamas kite-ą turėtų įsitikinti, kad stropos pririštos teisingai.
2. Ne kartą mačiau, kaip atrišinėtojai-pririšinėtojai susiruošia kelt kite-ą ir :shock: staigmena staigmena - pririšta blogai. Pačiam nėra taip buvę ;)?

Kancler rašė:Kitas momentas, praleisdamas per pirstus stropas visada pasitikrini ju stovi...

1. O vyniojant stropas ant baro? Ar ne per tuos pačius pirštus praeina?
2. Stropos trūksta prie kelis kartus žmogaus jėgas viršijančių apkrovų, stropų būklę spot'o sąlygomis gali įvertinti tik vizualiai.

Mano asmenine nuomone stropas reiktų atrišinėti nuo kite-o, kurio bar'o sistema neatsuka priekinių stropų (po loop'ų). Tokios sistemos stropos per ilgą laiką tiek susisuks, kad ne tik viena kitą pradės pjauti, bet ir atsišovus saugumas nesuveiks. Atrišdamas ir kitąkart iš naujo pririšdamas stropas tą susisukimą išpainioji.

Kita priežastimi galėtų būti nenoras šlapią barą dėti šalia sauso kupolo.

Trečia - turiu vieną barą ir kelis aitvarus.

Daugiau nesugalvoju :). Beje, pats savo barų nuo kite-ų nenurišinėju.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Sanchez4588 17 Geg 2016 20:07

Pradėjau kaituoti su savo 9.5 pripučiamu kaitu žiema (sėkmingai). Visą laiką neatkabindavau stropų nuo kaito. Nesakau kad tai geras budas, bet man jis tiesiog yra praktiškiausias ir patvirtintas laiko.
Dariau taip: Visų pirmą išėjau į stadioną kai neputė vėjas. Viską išklojau ant žolės, pašalinau stropų tarpusavį susipinimą ir individualių stropų susisukimą. Žodžių sutvarkiau stropas. Po to prisijungiau prie kaito, susiviniojau stropas aštuntukais ant baro kol neatėjau prie kaito, susipakavau - o tada pasiruošiau kaitavimui iš naujo. Taip du kartus, kad įsitikinti jog viskas tvarkoj. Technika mano manimu banaliai elementari, dėl to ir patikimą.
Atėjus ant paplūdimio išpakavau kaitą su prijungtu baru ir ant jo suviniotomos stropomis. Išviniojau apie 5 metrus stropų, pripučiau kaitą, baigiau išsivinioti stropas. Prijungiu prie trapecijos, dar kartą patikrinu kad stropos eina griežtai paraleliai ir aš READY kaituoti :)

Daryti tokią procedurą pradėjau nes kai atjungiu stropas nuo kaito ir suvinioju ant baro - kitos sesijos pasiruošimo metu, mano stropos susiviniotos tarpusavį. Ištiesti 20 metrų stropų ir jas sukinėti iki paralelios būsenos man nepatikdavo. O mano budu viskas savo vietose ir be jokio lakstymo išilgai stropų maršrutu baras-kaitas. Nežinau, aš darau taip :)
P.S. baras su suviniotom stropom dedamas į krepšelį (nežinau kaip pasakyti, baro ilgio mini kuprinė su užtrauktuku). Atsiprašau, lietuvių kalbą primiršt spėjau.
Gero vėjo!
Sanchez4588
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 13 Geg 2016 17:10
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Aitvaras 17 Geg 2016 20:49

Tai , o kur žadėtas filmukas? Dėl pilno tikroviškumo galėtum pafilmuoti prie +10m/s vėjo
Paskutinį kartą redagavo Aitvaras 17 Geg 2016 21:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Sanchez4588 17 Geg 2016 21:32

O kodėl turėtu kilti problemos? Jus ne kritikuokite, o geriau argumentuokite :)
Ant vandens aš tik planuoju pradėti mokytis šį savaitgalį. Žiemą prie stipraus vėjo vienas nebandžiau, visada buvo pagalbininkas kuris laikė kaitą.
Sanchez4588
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 13 Geg 2016 17:10
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Aitvaras 17 Geg 2016 21:44

jei pats planuoji mokintis, tai geriau tyliai sedėk ir niekam nei mur mur
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Sanchez4588 17 Geg 2016 21:50

Tema sukurta kam? Kad pasiklausti, išklausyti nuomonę. Aš supratau kaip daro visi (kaip reikia). Jokių konkrečių argumentų prieš mano metodą negavau.
Čia klasikinė visų forumų liga, kai žmonės gudrauja bet nieko pasakyti negali. Aš čia visus gerbiu, niekam nieko blogo nenoriu padaryti :(
Sanchez4588
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 13 Geg 2016 17:10
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST Aitvaras 17 Geg 2016 21:52

tokie klausimai šiaip sau neatsiranda
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Kodėl atkabinamos stropos su baru

UNREAD_POST kasstiss 17 Geg 2016 22:18

Sanchez4588 rašė:Tema sukurta kam? Kad pasiklausti, išklausyti nuomonę. Aš supratau kaip daro visi (kaip reikia). Jokių konkrečių argumentų prieš mano metodą negavau.
Čia klasikinė visų forumų liga, kai žmonės gudrauja bet nieko pasakyti negali. Aš čia visus gerbiu, niekam nieko blogo nenoriu padaryti :(

Nesuprantu kodel klausi, jei tau ir neatrisant stropu puikiai sekasi paruost kaita sesijai?
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Kitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams