EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

You ok ? no i'm fucking

extremalus, extremalių karkų mėgėjų forumas

You ok ? no i'm fucking

UNREAD_POST baidas 23 Kov 2005 21:01

davai issiaiskinam viska viesai ... kadangi sioje situacijoje as likau kalciausias ...
po to kai as idejau filmuka apie tai kaip nereiketu filmuoti gavau is anzelos stai tokia zinute :

Temos pavadinimas: filmukas
Baidai tu SIKNA!!!!!!!!!!!!!
A

noriu atsakingai pareiksti ... tame filmuke 95% medziagos (o gal ir daugiau) buvo panaudota is Bobo ir Rasos kadru ... duog dieve anzelos buvo vienas kadras o gal ir nebuvo ... as tikrai situo filmuku niekuo nenorejau izeisti ar kazka sumenkinti ... jei buciau filmaves as pats pas mane taip pat butu tokiu kadru ... tuo filmuku as nieko nenorejau apkaltinti ... tai buvo bajeris ... gal jis buvo lekstas gal buvo tupas, o gal kai kas jo nesuprato ... vieni nutylejo kiti pasake tiesiai ... nei bobas nei rasa man to nepasake ... gal nutylejo gal suprato kaip bajeri ... Anzela pasake tiesiai sviesiai ... taip as taip pat uz tuos zodzius isizeidziau ... bet nutylejau ir graziai parasiau paaiskinima toki koks buvo sio teksto pradzioje ... nezinau ar man buvo atleista ar ne , bet benzo sios dienos parasymas si karta tiesiai anzelai jai buvo skaudus ...
taigis siandien gavau atsakyma i savo pirma parasyma :

Kadangi ant manes buvo siandien daug sudo uzpilta, jumoro jausmas is vis dingo ir buriuotoju atzvilgiu nebeatsiras isvis!
a

as nepulsiu atsiprasineti uz benza ar kitus ir nebeatsiprasinesiu pats ...
mane tai irgi uzpiso ... ka jus norite ta filmuokite ka jus norite ta montuokite ...
pasakysiu tiesiai sviesiai ...
buvo sumontuoti ir irasyti filmukai 2004 sezonas , egypt 2004, II wave etapas ir t.t. ... paklausiau ar galiu pardavineti siu filmu DVD ... gavau atsakyma taip , bet uz tai buvau paprasytas kai ka padaryti ... as tai padariau ... ir mano nuomone ispildes ta salyga isigyjau teise pardavineti ta medziaga ... deja kaip paaiskejo ne visai ... toliau atsirado papildomu salygu ... turbut atsimenat pradzioj reklamoj buvo LBA nariams 30 lt ne LBA nariams 40 lt ... buvau iskviestas ant kilimelio ir gavau nurodyma kaina padaryti visiems vienoda kitaip .... neva tai LBA cia ne prie ko tai buvo VG varzybos ir t.t. ir panasiai ... tuo kartu as nutylejau ... nors taip pat buvau didziai ... nuliudes sakykim ... principas tas pats jei as ju parduociau 1000000 tirazu ir tada is manes pareikalautu dar kazko ... nors jokiu papildomu salygu pradzioj nebuvo ...
ar tai konfrontacija tarp LBA ir VG ? ... taip tai turejo buti LBA reklama ... bet kiekviename filmuke yra paminetas VG vardas niekur nera nurodyta kad prie siu varzybu ar prie filmu kurimu prisidejo LBA ... as galvojau kad galiu filmus pardavineti kam noriu ir kokio noriu kainom ... pasirodo klydau ...

labai apgailestauju , kad esu loxas ir nemoku filmu montuoti per 5-10 sekundziu ar maz pora minuciu ... medziagos perziurejimas jos susikarpymas sudeliojimas pagal muzika ... muzikos parinkimas titru rasymas taip pat yra darbas ... pagal sugaista laika esu paskaiciaves to pardavinejamo DVD kaina ... jis turetu kainuoti virs 200 lt kad atsipirktu mano darbo val ...
is to biznio tikrai nepadarysi tiek filmavimas tiek montavimas viskas yra is idejos .... to laiko kuri as atemiai is savo seimos , niekas nevertina ... visiems tai yra poxui svarbiausia isaukstinti savaji AS... AS filmavau ,AS vargau , AS salau ... o kad AS keliolika vakaru nemiegojau tai nesiskaito ... ar jus matete super duper mano darbo reklama ... didziulem raidem kiekviename filme AS MONTAVAU .... TAI PADARIAU AS ... AR VISI ZINOTE ?

taigis sakau dar karta filmuokites jus ka tik norite ir kaip tik norite ... ir medziaga dekite kur tik norite ... o greiciausiai ten pat kur ji ir buvo tai yra kol uzteks kaseciu gerai kai nebeuzteks bus trinama ir rasoma ant virsaus ... galesite paziureti nuotraukas is kameros ar judrucius ir tuo pasitenkinti ... taip turbut bus visiems gerai ...

as nezinau Gintai ar visa tai tu zinojai ar ne ... jei nezinojai gerai , jei zinojai dar geriau ...

vat ir pasakiau ka norejau ... ka visi nori, bet visi tyli ir bijo ...
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

Re: You ok ? no i'm fucking

UNREAD_POST Svečias 23 Kov 2005 21:21

baidas rašė:davai issiaiskinam viska viesai ... kadangi sioje situacijoje as likau kalciausias ...
po to kai as idejau filmuka apie tai kaip nereiketu filmuoti gavau is anzelos stai tokia zinute :

Temos pavadinimas: filmukas
Baidai tu SIKNA!!!!!!!!!!!!!
A

noriu atsakingai pareiksti ... tame filmuke 95% medziagos (o gal ir daugiau) buvo panaudota is Bobo ir Rasos kadru ... duog dieve anzelos buvo vienas kadras o gal ir nebuvo ... as tikrai situo filmuku niekuo nenorejau izeisti ar kazka sumenkinti ... jei buciau filmaves as pats pas mane taip pat butu tokiu kadru ... tuo filmuku as nieko nenorejau apkaltinti ... tai buvo bajeris ... gal jis buvo lekstas gal buvo tupas, o gal kai kas jo nesuprato ... vieni nutylejo kiti pasake tiesiai ... nei bobas nei rasa man to nepasake ... gal nutylejo gal suprato kaip bajeri ... Anzela pasake tiesiai sviesiai ... taip as taip pat uz tuos zodzius isizeidziau ... bet nutylejau ir graziai parasiau paaiskinima toki koks buvo sio teksto pradzioje ... nezinau ar man buvo atleista ar ne , bet benzo sios dienos parasymas si karta tiesiai anzelai jai buvo skaudus ...
taigis siandien gavau atsakyma i savo pirma parasyma :

Kadangi ant manes buvo siandien daug sudo uzpilta, jumoro jausmas is vis dingo ir buriuotoju atzvilgiu nebeatsiras isvis!
a

as nepulsiu atsiprasineti uz benza ar kitus ir nebeatsiprasinesiu pats ...
mane tai irgi uzpiso ... ka jus norite ta filmuokite ka jus norite ta montuokite ...
pasakysiu tiesiai sviesiai ...
buvo sumontuoti ir irasyti filmukai 2004 sezonas , egypt 2004, II wave etapas ir t.t. ... paklausiau ar galiu pardavineti siu filmu DVD ... gavau atsakyma taip , bet uz tai buvau paprasytas kai ka padaryti ... as tai padariau ... ir mano nuomone ispildes ta salyga isigyjau teise pardavineti ta medziaga ... deja kaip paaiskejo ne visai ... toliau atsirado papildomu salygu ... turbut atsimenat pradzioj reklamoj buvo LBA nariams 30 lt ne LBA nariams 40 lt ... buvau iskviestas ant kilimelio ir gavau nurodyma kaina padaryti visiems vienoda kitaip .... neva tai LBA cia ne prie ko tai buvo VG varzybos ir t.t. ir panasiai ... tuo kartu as nutylejau ... nors taip pat buvau didziai ... nuliudes sakykim ... principas tas pats jei as ju parduociau 1000000 tirazu ir tada is manes pareikalautu dar kazko ... nors jokiu papildomu salygu pradzioj nebuvo ...
ar tai konfrontacija tarp LBA ir VG ? ... taip tai turejo buti LBA reklama ... bet kiekviename filmuke yra paminetas VG vardas niekur nera nurodyta kad prie siu varzybu ar prie filmu kurimu prisidejo LBA ... as galvojau kad galiu filmus pardavineti kam noriu ir kokio noriu kainom ... pasirodo klydau ...

labai apgailestauju , kad esu loxas ir nemoku filmu montuoti per 5-10 sekundziu ar maz pora minuciu ... medziagos perziurejimas jos susikarpymas sudeliojimas pagal muzika ... muzikos parinkimas titru rasymas taip pat yra darbas ... pagal sugaista laika esu paskaiciaves to pardavinejamo DVD kaina ... jis turetu kainuoti virs 200 lt kad atsipirktu mano darbo val ...
is to biznio tikrai nepadarysi tiek filmavimas tiek montavimas viskas yra is idejos .... to laiko kuri as atemiai is savo seimos , niekas nevertina ... visiems tai yra poxui svarbiausia isaukstinti savaji AS... AS filmavau ,AS vargau , AS salau ... o kad AS keliolika vakaru nemiegojau tai nesiskaito ... ar jus matete super duper mano darbo reklama ... didziulem raidem kiekviename filme AS MONTAVAU .... TAI PADARIAU AS ... AR VISI ZINOTE ?

taigis sakau dar karta filmuokites jus ka tik norite ir kaip tik norite ... ir medziaga dekite kur tik norite ... o greiciausiai ten pat kur ji ir buvo tai yra kol uzteks kaseciu gerai kai nebeuzteks bus trinama ir rasoma ant virsaus ... galesite paziureti nuotraukas is kameros ar judrucius ir tuo pasitenkinti ... taip turbut bus visiems gerai ...

as nezinau Gintai ar visa tai tu zinojai ar ne ... jei nezinojai gerai , jei zinojai dar geriau ...

vat ir pasakiau ka norejau ... ka visi nori, bet visi tyli ir bijo ...



As tai BBD.
Svečias
 

UNREAD_POST baidas 23 Kov 2005 21:24

ant manes ar aplamai ?
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Egis LTU 772 23 Kov 2005 21:31

baidas rašė:ant manes ar aplamai ?


Ant tu visu kuriems svarbus SAVO EGO ir TU kurie negali be SOUP OPERA
Vartotojo avataras
Egis LTU 772
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 14 Spa 2004 12:34
Miestas: Vilnius

Your OK

UNREAD_POST Bobas32 23 Kov 2005 21:59

Nieko nesuprantu. Prie ko cia Benzas, prie ko cia Andzelka, prie ko cia Baidas ir vivi k.t....
Taip, pavasaris veluoja, taip, jau galejom buti ant vandens, taip, pikti ...

Bet tai kas padaryti iki siol, tai daryta kiekvieno sava valia, mokant ar nemokant, kaip gaunasi ar nesigauna, gaudavosi kaskas, kas buvo idomu, nes sava ir artima. Gal profai geriau filmuotu, karpytu, montuotu, bet tas darbas jau butu sintetinis. Tai kas gaunasi dabar, yra teisinga ir nepakartojama.

O labiausiai gaila kad tokias nesamones turime spresti eteryje, kai galima susitinkti ir pasikalbeti.

Su filmu buvo, taip: 2 kasetes ir Vyto, 2 kasetes ir A, ir 4 mano. Tai ir gavosi kad daugiausia mano vaizdu ir pridejo. Daugiausiai filmuotu mano zmonos. Nesu patenkintas jos darbu, ji savo taip pat. Neisizeidem pamate pirma parodija. Nematau is viso pagrindo pykti.

Beja, Aidai, pavadinti Sikna galima nebutinai norint izeisti.

Bukim pakantus ir nepradekim pustis del kaskokiu nieku.


Kitaip tariant bandau isversti ka pasake Benzas:
Chebra, filme truksta chronologiskai nufilmuotos medziagos. Noretusi viska matyti taip, kaip matom per krepsinio transliacijas.

Baidas raso:
deja nera techniniu galimybiu. Darom megejiskam lygyje.

Gintas raso:
chebra, dziaukimes tuom ka turime. Ilgai ir to nebuvo. Your OK.

O visi kiti choru:
Ok.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST baidas 23 Kov 2005 22:03

as pasakiau kas buvo ant sirdies ir man dabar gerai ... visus as jus myliu ir su visais gerai ... gal tik Eda siek tiek maziau ... zaraza iki manes jau antras menuo nedaeina ... :roll:
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

Video

UNREAD_POST Bobas32 23 Kov 2005 22:24

Kodel tas filmukas sukele tokias aistras, siulau pasiziureti. Galesim pasipykti. Filmukas ramus, lyriskas, uz tai aistros verda uz ekrano :)
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST Girmantas 23 Kov 2005 22:37

as galiu pasiulyti tiems kuriems nepatinka filmavimo kokybe, kartais dali plaukiojimo ishkeisti i kranta ir kamera rankose.

o tiems kuriems nepatinka montazas - pabandyti patiems sumontuoti IDOMU, atitinkanti chronologija ir beabejo priderinta prie muzikos filmuka.. nors 5 min..
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Svečias 23 Kov 2005 22:54

del visko kaltas edas.
Svečias
 

Kaltas

UNREAD_POST Bobas32 23 Kov 2005 23:04

Taip, Edas irgi kaltas, nes jo pagalba galima visiems parsisiusti filmukus, o dar kaltesnis uz tai, kad visi galim kalbetis, pyktis ir taikytis :)
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST LTU40 24 Kov 2005 12:05

Chebryte, Velykos artėja, saulutė leda tirpdo- nesibarkim... [-o<
LTU40
 
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Vas 2005 18:58

UNREAD_POST darius22 24 Kov 2005 13:19

skaitau ir galvoju: dėl ko visa tai? dėl babkių ar dėl garbės?
šiuos filmukus montuojant aš nematau nei galimybės uždirbti nei tapti žvaigžde :lol:
taigi nesuprantu kodėl ką nors nuveikęs bičelis visada apipilamas kokiu nors neaiškios konsistencijos šlamštu.
manau jog tas kuris žino daugiau ir moka geriau pvz. nei Baidas, turėtų tyliai, ramiai sumontuoti savo filmuką ir mes pasidžiaugsime jog yra sveika konkurencija ir stimulas abiems tobulėti :)
ką gi matome dabar? ogi net tų kuklių ir retų mūsų burlentininkų pasaulyje iniciatyvų, stabdymą. :( nieko nesuprantu.
darius22
 
Pranešimai: 280
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 14:45
Miestas: Vilnius

nesuprantu

UNREAD_POST Juozas 24 Kov 2005 13:30

Dariau, cia Lietuva...
Mano kolega taip ir sako "padaryk geriau tada kritikuok"
Stebiuosi kantrybe vaikinu.Organizuoja varzybas, keliones, fotkina, filmuoja.Vietoj aciuu-pretenzijos pretenzijeles!?

Juozas25
Juozas
 
Pranešimai: 367
Užsiregistravo: 04 Vas 2005 12:39

UNREAD_POST Mantas 24 Kov 2005 13:32

baidai uzdaryk sia tema!!! :x
mantasraila@yahoo.com
LTU12
mob. 861036707
skype contact name: mantasraila
Vartotojo avataras
Mantas
 
Pranešimai: 1127
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 01:32
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST benzas 24 Kov 2005 14:17

darius22 rašė:skaitau ir galvoju: dėl ko visa tai? dėl babkių ar dėl garbės?
šiuos filmukus montuojant aš nematau nei galimybės uždirbti nei tapti žvaigžde :lol:
taigi nesuprantu kodėl ką nors nuveikęs bičelis visada apipilamas kokiu nors neaiškios konsistencijos šlamštu.
manau jog tas kuris žino daugiau ir moka geriau pvz. nei Baidas, turėtų tyliai, ramiai sumontuoti savo filmuką ir mes pasidžiaugsime jog yra sveika konkurencija ir stimulas abiems tobulėti :)
ką gi matome dabar? ogi net tų kuklių ir retų mūsų burlentininkų pasaulyje iniciatyvų, stabdymą. :( nieko nesuprantu.

Privets Dariau, idemiai perzhiurejau visas zhinutes, bet niekur neizhvelgiau kaip tu ishsireishkiai "apipilamas kokiu nors neaiškios konsistencijos šlamštu." gal galetum konkrechiau nurodyt arba pacituot?
Vartotojo avataras
benzas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 21 Spa 2004 01:27

Kitas

Grįžti į ExKarka

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Prisijungimas nariams