EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

UNREAD_POST Kancler 28 Rgs 2007 08:32

galit palyginti ir pasakyti pagrindinius pliusus minusus 9ceskes ir 9 bow
pats pradejau plaukti su bow, bet jauciu kad atejo laikas dar prei savo 12 prisidet 9'ka
galit papasakot kas bandet ceske ir bow, marketinginiu isvedziojimu nereik man, mane domina realiai kaip yra
ps. realiai plaukt tik pradejau, t.y. moku pasikelt uir jau gaunasi plaukt o ne tiesiog gaunasi belekaip, tada buciau dekingas jei naudotumet prieinama kalba
thaanx in advance
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

UNREAD_POST Windigo 28 Rgs 2007 09:32

BOW - šlovė, glamūras, visuotinis pripažinimas, žvaigždėtas rytojus...
C - gaidynas, brolijos atstumimas, polinkis savižudybei...
:D

O jei rimtai, tai jei pradėjai su bow tai juo ir plauk, C kaito privalumų gal (jei išvis) prireiks tik po kokių 2-3 metų intensivių treniruočių.
Tarpinis variantas - hybridinis kaitas ala Rebel'o - bow privalumai su i C panasiu valdymu. Cia tik pamastymams...

Gero vėjo! :)
High performance kite/windsurf/SUP equipment
http://www.windigo.lt
Vartotojo avataras
Windigo
 
Pranešimai: 934
Užsiregistravo: 10 Bir 2005 13:04
Miestas: Klaipėda
Burės numeris: 1

UNREAD_POST Kancler 28 Rgs 2007 09:45

swell o gali daugiau paporinti, kokie skirtumai tarp ju
na mane gundo ceskiu kainos, noretusi nusipirkti stipresniam vejui mazesni kaita
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

UNREAD_POST laser 28 Rgs 2007 09:55

Gal sakyciau cia tas skirtumu aprasinejimas nieko neduos.Nes cia pradeda itakoti pardaveju interesai ir tt.............
Reikia paplaukt keleta dienu kad pats suprastum kas ira kas ir ar tau tai limpa.
O kai pirksi ar bandysi C, ziurekne nesenesni kaip 05m ir 5st
Paskutinį kartą redagavo laser 28 Rgs 2007 11:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
laser
 
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 03 Spa 2004 19:29
Miestas: EL MEDANO
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Kancler 28 Rgs 2007 10:05

laser rašė:Gal sakyciau cia tas skirtumu aprasinejimas nieko neduos.Nes cia pradeda itakoti pardaveju interesai ir tt.............
Reikia paplaukt keleta dienu kad pats suprastum kas ira kas ir ar tau tai limpa.
O kai pirksi ar bandysi C, ziurekne senesni kaip 05m ir 5st


na matai as dar ne ant tiek gerai plaukiu kad pajkausciau visus skirtumus, todel pradziai noriu bent teoriskai zinot ko tiketis ir ko ne
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

UNREAD_POST sukasiaka 28 Rgs 2007 10:22

palygint galima
c'ske - jautresnis baras, agresivesnis kaitas, zymei tikslesnis, jautrus valdymas naujokam nepatinka nes sunku suvaldyti
bow - muilas, na cia bent man nepatinka, tinka naujokam bei turistam
jei lyginti su automobiliais tai c butu subaru impreza, bow kokstai minksta pakaba automobilis su veliurinem sedynem
kas kam
Vartotojo avataras
sukasiaka
 
Pranešimai: 428
Užsiregistravo: 31 Sau 2007 00:01
Miestas: kosmosas
Burės numeris: 19

UNREAD_POST cliff 28 Rgs 2007 10:27

Kancler rašė:
laser rašė:Gal sakyciau cia tas skirtumu aprasinejimas nieko neduos.Nes cia pradeda itakoti pardaveju interesai ir tt.............
Reikia paplaukt keleta dienu kad pats suprastum kas ira kas ir ar tau tai limpa.
O kai pirksi ar bandysi C, ziurekne senesni kaip 05m ir 5st


na matai as dar ne ant tiek gerai plaukiu kad pajkausciau visus skirtumus, todel pradziai noriu bent teoriskai zinot ko tiketis ir ko ne


ash pradziai siulyciau bandyti ne devetke o koki 12-14C ant silnesnio-lygesnio vejo :), nes prie stipresio vejo didesnis gusis gali tave "maloniai nustebint".
http://www.hero.lt
GoPro kameros ir priedai | SUUNTO , Garmin laikrodziai <<<< -- spec kaina extreme-sports.lt
skype : paulius_cliff
Vartotojo avataras
cliff
 
Pranešimai: 557
Užsiregistravo: 12 Gru 2004 19:32
Miestas: KAUNAS

Re: Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

UNREAD_POST Marijonas 28 Rgs 2007 10:32

Kancler rašė:galit palyginti ir pasakyti pagrindinius pliusus minusus 9ceskes ir 9 bow
pats pradejau plaukti su bow, bet jauciu kad atejo laikas dar prei savo 12 prisidet 9'ka
galit papasakot kas bandet ceske ir bow, marketinginiu isvedziojimu nereik man, mane domina realiai kaip yra
ps. realiai plaukt tik pradejau, t.y. moku pasikelt uir jau gaunasi plaukt o ne tiesiog gaunasi belekaip, tada buciau dekingas jei naudotumet prieinama kalba
thaanx in advance


kaip ciainikas plaukiantis su C ciainikui plaukianciam su bow galiu pasakyt kokius skirtumus pajutau kuomet pabandziau bow (konkreciai cabrinha contra 14)

lipant i vandeni, dedantis lenta bow kaita praktiskai gali pamirst...kaba jis stabiliai...nebegioja. Tai manau pradedanciajam yra didelis privalumas... Siuo atveju prie C'skes reik priprast...nes su drauge besimokindami daug jegu ir laiko paaukojom kol pajautem ta kaita ir galejom daryt visus kitus veismus praktiskai apie kaita negalvodami... ...siuo metu mums jau tai neaktualu ir nekelia jokiu rupesciu...
plaukiant bow man pasirode labai tupas...duodi komanda... o nieko nevyksta...tai yra del netesioginio komandos perdavimo kaitui per rolikus...naturaliai jis del to maziau ir diorginasi... taigi kazkaip visas veiskmas man pasirode per letas ir nuobodus.
Bet aisku plaukimas didziaja dalimi priklauso nuo plaukejo... ant LT pilna pavyzdziu kur su bow plaukia afigenai :twisted:

Taigi mano kaip dar vis ciainiko asmenine isvada:
Mokytis turbut butu lengiau su bow. Freestailint, waveraidint su C. Beda ta, kad turbut uzsikabinus ant bow pakankamai sunku pereit ant C ...daugiau parkiu.
Kas nori šviesti, turi degti.
Vartotojo avataras
Marijonas
 
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 27 Bir 2006 12:30
Miestas: Vilnius

Re: Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

UNREAD_POST cliff 28 Rgs 2007 11:06

realiai tai ash nezinau kokio dyzdzio pas tave lenta, bet ash geriau nusipirkciau kokia maza lenta stipriam vejui o tik veliau galvociau apie antra kaita :),

t.y. mano cainikishka nuomone geriausia kombinacija pradziai butu tavo 12m+ lengvo vejo lenta (tarkim Skywalker Dimitri Pro 135x47.5 Lightwind Machine , kahzkokia stebuklinga lenta :), pabandyk pas donata kai pus kokius 5metrus )+ kokia trumpesne didesniam vejui.
http://www.hero.lt
GoPro kameros ir priedai | SUUNTO , Garmin laikrodziai <<<< -- spec kaina extreme-sports.lt
skype : paulius_cliff
Vartotojo avataras
cliff
 
Pranešimai: 557
Užsiregistravo: 12 Gru 2004 19:32
Miestas: KAUNAS

UNREAD_POST Kancler 28 Rgs 2007 11:09

as turiu skywalkerio kaip mes ja vadinam stalvirsio lenta :D nu tokia vosd ne mano ugio :D
tiesiog teko karta prei stipresnio vejo su 9ke plaukti, labai patiko, poto plaukiau su 12, tai jeui lyginti 12 prie to vejo man visikai neplauke, tiksliau visikai nepavyko man su juo plaukti, todel ir galvoju apie dar viena kaita mazesni ir kaip tulas lietuvis noriu gero pigiai, o dar geriau uz aciu, ceskes patenka i norima pinigu suma, todel ri domiuosi
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

UNREAD_POST laser 28 Rgs 2007 11:11

cliff rašė:
Kancler rašė:
laser rašė:Gal sakyciau cia tas skirtumu aprasinejimas nieko neduos.Nes cia pradeda itakoti pardaveju interesai ir tt.............
Reikia paplaukt keleta dienu kad pats suprastum kas ira kas ir ar tau tai limpa.
O kai pirksi ar bandysi C, ziurekne senesni kaip 05m ir 5st


na matai as dar ne ant tiek gerai plaukiu kad pajkausciau visus skirtumus, todel pradziai noriu bent teoriskai zinot ko tiketis ir ko ne


ash pradziai siulyciau bandyti ne devetke o koki 12-14C ant silnesnio-lygesnio vejo :), nes prie stipresio vejo didesnis gusis gali tave "maloniai nustebint".


Cia viskas priklauso nuo depauerio virves ilgio/baro eigos :wink:
Ant 5st kaito prasiilgink virve iki bow ilgio ir turesi tapati.
Vartotojo avataras
laser
 
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 03 Spa 2004 19:29
Miestas: EL MEDANO
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Windigo 28 Rgs 2007 11:21

Kancler rašė:swell o gali daugiau paporinti, kokie skirtumai tarp ju
na mane gundo ceskiu kainos, noretusi nusipirkti stipresniam vejui mazesni kaita


skirtumus gerai aprase Saulius ir Marijonas.
C-ke, jei tai nera High Depower C- kite, like for example Vegas 06,07,08, tures gerokai mazesni vejo diapazona, taigi tavo bow 12 ir sena Cke uz pigiai pinigu gana stipriai persidengs.
High performance kite/windsurf/SUP equipment
http://www.windigo.lt
Vartotojo avataras
Windigo
 
Pranešimai: 934
Užsiregistravo: 10 Bir 2005 13:04
Miestas: Klaipėda
Burės numeris: 1

UNREAD_POST laser 28 Rgs 2007 11:44

buvau padares klaida
turetu skambet taip :wink:

O kai pirksi ar bandysi C, ziurek nesenesni kaip 05m ir 5st
Vartotojo avataras
laser
 
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 03 Spa 2004 19:29
Miestas: EL MEDANO
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Ulia! 28 Rgs 2007 13:14

jei lyginti akivaizdziau liaudziai suprantamais terminais tai C - sportinis automobilis, BOW- limuzinas taciau padangese pasirode kitokios formos kaip pvz. Naish Helix tai sitas formas priskirkime prie eksperimentiniu automobiliu.....KAS KAM NEAISHKU?

http://www.youtube.com/watch?v=ctZsNZ30cQo
8-659-94309
Dusia-Metelys-Monciskes-El Medano
Vartotojo avataras
Ulia!
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: 02 Bal 2006 03:16
Miestas: Marijampole-Monciskes-Dusia-El Medano-Tarifa
Burės numeris: 23

UNREAD_POST evka 29 Rgs 2007 09:32

nieko nebesuprantu,jeigu c-ske tokia beprotiskai gera,tai kodel praktiskai visi atsisake jos gamybos.tai gal pasaulyje jau niekam nebereikia "sportiniu automobiliu" uz dviraciu kaina?
evka
 
Pranešimai: 358
Užsiregistravo: 31 Rgp 2006 23:56
Burės numeris: 0

Kitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


cron
Prisijungimas nariams