Jeigu į šį klausimą pažvelgti materialistiniu požiūriu, tai dealektinė koncepcija kartu su dispozicine analize kaip tik ir sudaro įdėjinę bazę šio klausimo stabilizavimui. Ypatingai "žaliems" klausimo esmę galima suformuluoti ir trumpiau:
"... Kaiteriai turi be išimčių užleisti kelią visiems kitiems, esantiems vandenyje ar krante (tame tarpe ir burlentininkams). Kaitbordingas yra palyginti jaunas sportas. Dažnai kaitbordingas nėra priimtinas ar gerai suprantamas kitų vandens ir paplūdymio „naudotojų“..."
viewtopic.php?f=14&t=6878&p=56316&hilit=pirmumo#p56316"... Right of way must be given to other ocean users: kiteboarding is the latest nautical sport. Kiteboard downwind to them..."
"... International rules apply between kiteboarders and other water users, unless defined differently by local county or government..."
http://www.ikointl.com/priority-rules.phpPravartu visiems kaiteriams pasiskaityti elementorių:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kitesurfingarba rusiškai
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0% ... 0%BD%D0%B3Šių žinių pilnai pakanka kaituoti saugiai tiek sau tiek aplinkiniams. Belieka tik įgyvendinti praktikoje.
Sėkmės!