Kraunasi

Apie stovyklą


Extreme-sports.lt vaikų ir jaunimo buriavimo stovykla - tai pirmoji tokio pobūdžio stovykla Lietuvoje veikianti nuo 2009 metų. Tai dešimties metų patirtis. Stovykloje naudojamas tik specialiai vaikams pritaikytas buriavimo inventorius, specialios lentos, nedidelio ploto lengvos burės, lengvesnės konstrukcijos gikai ir stiebai.

Pagrindinis stovyklos akcentas - kokybė. Kaip rašė Dale Carnegie: "Liepsnojantis entuziazmas, palaikomas sveiko proto ir atkaklumo yra kokybė, kuri dažniausiai tampa sėkme". Kokybės siekiame, kaip buriavime, taip ir tarpusavio bendravime. Sveikai atmosferai ir tarpusavio santykiams stovykloje skiriamas ypatingas dėmesys. Stovyklos vadovų ir instruktorių pavyzdžiu skatiname visuomeniškumą - visa extreme-sports.lt komanda dirba tik savanoriavimo principu be jokio atlygio. Siekiant kokybės, stovyklautojų skaičius ribojamas iki dvylikos. Kiekvienas stovyklautojas naudoja atskirą burlentės komplektą ir turi keletą burių įvairioms vėjo sąlygoms. Vandenyje buriavimo meno moko trys instruktoriai.

Šios stovyklos tema – buriavimas burlentėmis (angl. "Windsurfing"). Stovykloje buriavimo abėcėlės vaikus moko ilgametę patirtį turintys buriavimo instruktoriai. Užsiėmimams vandenyje skiriama didžioji laiko dalis. Jeigu buriavimui vėjo nepakanka, vandenyje plaukiojame irklentėmis (angl. "SUP") arba... O taip! Tai vaikams labai patinka! - glisuojame paskui katerį ant banglentės (angl. "Surfboard")!

Likusią dienos dalį stovyklautojai taip pat nenuobodžiauja. Vakarais yra organizuojamos teorinės ir praktinės buriavimo pamokėlės, foto ir video medžiagos aptarimas, orientacinės varžybos, įvairios sporto rungtys bei ekskursijos. Vaikai susipažįsta ir su naktiniu gyvenimu – organizuojamas žygis tamsoje.

Stovykla neturi sienų. Čia priimami visi vaikai, norintys išmokti plaukti burlente, nepriklausomai nuo jų kalbos ar gyvenamosios vietos. Nuo veiklos pradžios stovykloje apsilankė vaikų iš daugelio šalių.

Vakarais prie spragsinčio laužo ir netradicinės vakarienės, kurią gaminamės patys, vyksta įspūdžių aptarimas bei kitos dienos planavimas, kai patys vaikai išsako, ką norėtų veikti, išrenkamos geriausios idėjos ir numatoma kitos dienos programa. Tai skatina vaikus priimti sprendimus, ugdo savarankiškumą ir atsakomybės jausmą.

Kiekvienos pamainos uždarymo metu vyksta neatsiejama stovyklautojų tradicija tapusi „grill fiesta“ bei filmų vakaras.

Pasibaigus vasaros stovyklų sezonui (rugpjūčio 23-25d.) visi stovyklautojai su savo tėveliais/globėjais yra kviečiami į bendrą vakaronę, kurios metu vaikai mokys suaugusiuosius buriavimo meno, bus aptariamos visų pamainų akimirkos bei laukiamiausias visos vasaros įvykis – garbės būrio rinkimai!


2022 sezono pamainų datos:

2022-06-28 -- 2022-07-03 Ivyko

2022-07-03-- 2022-07-09 Ivyko

2022-07-10-- 2022-07-16 Ivyko

2022-07-17 -- 2022-07-23 Ivyko

2022-07-24 -- 2022-07-30

2022-07-31 -- 2022-08-06

Priklausomai nuo užsiregistravusių asmenų skaičiaus, pamainos gali būti koreguojamos.

REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ

 

 Stovykla įsikūrusi kaimo turizmo sodyboje, Šilutės raj., Kintų miestelio pakraštyje Suvernų kaime miškų apsuptyje, prie pažintinio girininkijos tako, ant Kuršių marių kranto. Netoliese vaizdingas Ventės rago pusiasalis, pro kurį praskrenda tūkstančiai paukščių. Tačiau ši vieta vertinama ne tik dėl paukščių gausos. Tai reta galimybė pajusti tikrą ramybę, savo akimis pamatyti dar užsilikusią Mažosios Lietuvos architektūrą, išgirsti, kaip kalba senieji vietos gyventojai, ir pasigrožėti gamta, kokios daugiau nerasite niekur. Nustebsite atradę čia ir vadinamąją mažąją Veneciją, kur upės atstoja gatves, žmonės sveikinasi, prasilenkdami laivais, ir bendrauja nuoširdžiai bei atvirai.

Sodyboje rasite židinį, biliardo stalą, tinklinio, futbolo aikšteles.


Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Apgyvendinimas;
 • Maitinimas 4 kartus per dieną;
 • Stovyklos programa;
 • Buriavimo pamokos;
 • Visa reikalinga įranga (burlentės, burės, trapecijos, gelbėjimo liemenės);
 • Instruktorių paslaugos;
 • Hidrokostiumai (neturintiems savo);
 • Vandens bateliai (neturintiems savo);
 • Stovyklautojo sveikatos draudimas;
 • Marškinėliai;
 • Nuotraukos;
 • Diplomai.

Mus taip pat rasite: Extreme-sports.lt Facebook'e