Kraunasi

Komanda

"Savanorystė padeda išsivaduoti iš bejėgiškumo jausmo ir patikėti, kad savo rankomis ir savo iniciatyva gali pakeisti pasaulį. Kartais neverta laukto Godo, laukti stebuklo. Jeigu tu galvoji apie kitus, kas nors ateis ir pas tave. Savanorystė duoda supratimą, kad egzistuoja labai paprasti gyvenimo dalykai: dėkingas žvilgsnis, dėkingos akys, sudarantys esminius gyvenimo dalykus."
Leonidas Donskis.


 

 

 

 

 

 

 

 

Stovyklos vadovė Sandra Marčiulaitė
telefonas: +37065867168
el. paštas: sandra@extreme-sports.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Mindaugas Čirvinskas
telefonas: +37061149299
el. paštas: mindaugas@extreme-sports.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Robertas Gradauskas
telefonas: +37068559999
el. paštas: robertas@extreme-sports.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Savanorė Austėja Norkutė
el. paštas: austeja@extreme-sports.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukas Namavičius
el. paštas: lukas@extreme-sports.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Savanoris Benas Lazauskas
el. paštas: benas@extreme-sports.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Savanoris Rytis Dambauskas
el. paštas: rytis@extreme-sports.lt