Kraunasi

DUK


Dažniausiai užduodami klausimai:

Nuo kokio amžiaus vaikai yra priimami  į stovyklą?

Dažniausiai šie vaikai/jaunuoliai priimami nuo 10 iki 18 metų. Tačiau būna ir išimčių. Turėjome ne vieną ir jaunesnį nei 10 metų stovyklautoją. Dažniausiai šie jaunieji priimami į stovyklą kartu su vyresniuoju broliu arba sese.

Kaip užsiregistruoti į stovyklą?

Labai paprasta! Tereikia nueiti į registracijos puslapį, išsirinkti norimą pamainą ir užpildžius žemiau esančią formą paspausti „Registruotis“. Gavę Jūsų duomenis netrukus su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu. Daugiau jokių formų pildyti nereikės. Sutartį pasirašysime vietoje, kai atvyksite į stovyklą.

Ar saugu vaikams buriuoti Kuršių mariose?

Tikrai taip. Vaikai mokomi buriuoti tokioje Kuršių marių vietoje, kur 300-400 metrų nuo kranto gylis iki juosmens. Be to, vaikai į vandenį leidžiami griežtai tik su specialiomis vaikams skirtomis gelbėjimo liemenėmis. Vaikams esant vandenyje, bent vienas instruktorius visuomet budi kateryje.

Ką daryti, jeigu vaikas nemoka lietuvių kalbos?

Stovykla jau seniai tarptautinė. Stovyklos vadovai ir instruktoriai laisvai bendrauja anglų bei rusų kalbomis, tad jeigu Jūsų vaikas kalba viena iš šių kalbų – jokių problemų! O vaikai tarpusavyje visuomet susikalba tik jiems suprantama, tarpvaikiška šypsenų, kalba, nepriklausomai nuo to, kokia yra jų gimtoji kalba 🙂

Kas gamina maistą vaikams?

Maisto negaminame. Maistas užsakomas ir atvežamas šviežiai pagamintas iš Kintų miestelyje esančios kavinės „Kuršis“ tris kartus per dieną. Be to, vadovai rūpinasi, kad sodyboje niekada netruktų lengvų užkandžių praalkusiems, sausainių, vaisių ir geriamo vandens. Vakarais vaikai patys kepa grilio skanėstus ir bendrauja prie spragsinčio laužo.

Ką daryti, jeigu neturime hidrokostiumo?

Hidrokostiumas, kaip ir bet koks rūbas, – geriau nuosavas, tačiau suprantama, kad daugelis jų neturi. Mes tuo pasirūpinsime. Turime berniukams ir mergaitėms skirtų įvairių dydžių hidrokostiumų. Tikrai kažką parinksime ir Jums!

Kokių vandens batelių reikia?

Pačių paprasčiausių. Jų galima rasti bet kuriame prekybos centre. Bateliai reikalingi tik tam, kad saugotų vaikų kojas vandenyje nuo marių dugno akmenukų arba kartais pasitaikančių kriauklių. Batelių turime, tačiau higienos sumetimais prašome vaikų turėti juos savo. Paprasčiausi vandens bateliai tikrai nebrangūs.

Ką reikia turėti su savimi atvykstant į stovyklą?

Visą sąrašą, ką reikia turėti rasite atimintinėje.